Promocja na bilety Lux Express do Pragi

Od 1 września trasę Wilno-Warszawa-Wrocław-Praga obsługuje Lux Express. Przewoźnik zapowiada z tej okazji promocję na bilety na to połączenie.

Trasa Wilno-Warszawa-Wrocław-Praga, do tej pory obsługiwana przez markę Simple Express, została przeniesiona do siatki połączeń Lux Expressu – znaną polskim podróżującym z obsługi tras krajowych. Zmiana została wprowadzona z dniem 1 września. Do 4 września trwa także promocja na połączenie do Pragi. Zakupione w ten sposób bilety będą ważne na przejazdy od 14 września do 11 października bieżącego roku. Za przejazd z Warszawy do Pragi podróżni zapłacą 48 zł, zaś z Wrocławia 35 zł. Promocyjne ceny biletów na to połączenie są dostępne jedynie dla posiadaczy karty PINS.

Połączenia międzynarodowe Lux Express mają w ofercie stałe zniżki: -10% dla studentów do 26. roku życia, -10% dla emerytów powyżej 60. roku życia oraz -50% dla dzieci do 11. roku życia. Na wszystkich połączeniach Lux Express klienci będą mogą też skorzystać ze zniżek oferowanych w ramach programu lojalnościowego PINS, który nagradza częste podróże kolejnymi poziomami zniżek, od 15 do nawet 40 procent.

– Zmiana z Simple Express na Lux Express na tym połączeniu to przede wszystkim korzyści dla podróżnych, którzy dołączyli do naszego programu lojalnościowego. Teraz będą oni mogli skorzystać ze zniżek nie tylko na trasach krajowych, ale również podróżując do Pragi, Wilna, czy też Budapesztu – mówi Hannes Saarpuu, prezes grupy Lux Express.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24