Promocja na spotkania biznesowe w Hiltonie

Sieć Hilton wprowadza interesującą promocję na organizację spotkań biznesowych, targów i konferencji.

Organizator eventu indywidualnie dobiera poszczególne elementy z danego pakietu promocyjnego oferowanego przez sieć. Aby skorzystać z promocji rezerwacji należy dokonać najpóźniej do 15 kwietnia 2016 roku. Oferta obowiązuje aż do stycznia przyszłego roku.
Każdy organizator konferencji może wybrać do 3 elementów dających dodatkowe korzyści. W zależności od liczby zarezerwowanych pokoi, można wybrać od 1 do 3 dodatkowych opcji. Wśród bonusowych elementów znajdziemy m.in.: wsparcie Business Centre, potrójne punkty bonusowe Hilton HHonors, nielimitowaną kawę i herbatę w czasie trwania konferencji, bezpłatne biuro dla organizatorów, czy darmowe uczestnictwo dla co 10 delegata.  Żeby skorzystać z promocji wystarczy zarezerwować termin i podpisać umowę w ciągu 8 tygodni od przesłania zapytania do hotelu. Spotkanie musi odbyć się w okresie od 24 marca 2016 roku do 30 stycznia 2017 roku. Okres dokonywania rezerwacji trwa od 18 stycznia 2016 do 15 kwietnia 2016 roku.

– To ciekawa promocja dla organizatorów spotkań, planistów konferencyjnych, jak i agencji z branży MICE. Każdy może wybrać bezpłatnie najbardziej interesujący dla niego element dodatkowy. Ponadto dla osób, które organizują konferencję w najbliższym czasie i szukają korzystnej cenowo opcji – przygotowaliśmy Zimową Ofertę Spotkań, która trwa do końca marca br. Oferujemy duże rabaty na wynajem sal konferencyjnych, darmową poranną kawę dla uczestników i darmowe Wi-Fi – mówi Marcin Ziobro, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Hilton Garden Inn Kraków Airport.

Hilton Garden Inn Kraków Airport zlokalizowany jest na wprost nowo powstałego terminalu krakowskiego lotniska, dzięki czemu doskonale nadaje się na nocleg przed porannym lotem i jest odpowiedzią na potrzeby gości biznesowych oraz sektora MICE. Hotel ma również wygodne połączenie z autostradą i centrum miasta, dzięki czemu goście mogą szybko dotrzeć do wielu obiektów handlowych, gastronomicznych i rozrywkowych. Z myślą o ludziach biznesu przygotowano komfortowe części wspólne, dziewięć sal konferencyjnych, jedną salę posiedzeń oraz ponad 300 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjno-kongresowej. W obiekcie działa również całodobowe centrum biznesu i nowoczesny ośrodek fitness.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24