Rusza festiwal podróżniczy Wachlarz

Jutro rozpoczyna się dwudniowy festiwal podróżników Wachlarz 2017. W tym roku spotkania zostaną zorganizowane w dniach 20 i 21 maja w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu.
Podróże, reportaż oraz technologia w przyszłości to tematy zaczynającego się jutro festiwalu, który łączy podróże, reportaż, multimedia i twórczość internetową.
Po raz drugi festiwal odbędzie się we Wrocławiu. Wystąpią m.in. Jakub Rybicki – podróżnik i himalaista, Marcin Zaborowski – fotograf “National Geographic Polska”, Karol Lewandowski – autor bloga Busem Przez Świat, Tymon Markowski – Fotoreporter Roku 2016, Draginja Nadaždin – dyrektorka Amnesty International Polska, Sabina Pierużek-Nowak – tropicielka i badaczka wilków, Berenika Lenard i Piotr Mikołajczak – autorzy bloga IceStory.pl czy reporter Kamil Bałuk.
W tym roku odbędzie się dziesiąta edycja festiwalu. Z tej okazji organizatorzy chcą pokazać świat podróży, reportażu oraz technologii – w przyszłości.Doświadczeni podróżnicy dzielić się będą z goścmi informacjami jak zmienia się świat i dokąd zmierza. Jak zmieniają się podróże? Jaka jest przyszłość reportażu? Co wpływa na sposób w jaki odkrywamy świat? Jak technologia wpływa na nasze decyzje? Jakie trendy decydują dziś o sytuacji na świecie? Jak zmieniają podróże? Gdzie w tym wszystkim miejsce dla przyrody? To tylko niektóre z pytań, na które uczestnicy wspólnie bedą szukać odpowiedzi.
“Wachlarz to od samego początku wydarzenie, które jako jedyne w Polsce łączy świat podróży, reportażu, blogów, vlogów i twórców” – mówi Jakub Górnicki – współorganizator wydarzenia. Całe spotkanie adresowane jest do osób, które spragnione są opowieści z podróży, mają otwarte głowy, chcą podróżować, szukają inspirujących opowieści, są ciekawe świata, fascynuje ich twórczość – książkowa, reportażowa, internetowa, której tłem są podróże.
Więcej informacji na stronie: http://wachlarz.net

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24