Rusza zimowe połączenie lotnicze z Polski na Słowację

W nadchodzącym sezonie zimowym znacznie poprawi się dojazd narciarzy z Warszawy do Popradu w słowackich Tatrach. Od 15 grudnia 2015 r. do 10 marca 2016 r. łotewskie linie lotnicze Air Baltic uruchamiają połączenie lotnicze z Warszawy na lotnisko Poprad-Tatry.

Rejsy wykonywane będą samolotami Boeing 737-300  w każdy wtorek oraz czwartek. Czas przelotu ze stolicy Polski do Popradu wynosić będzie maksymalnie 65 minut.

Screen Shot 2015-10-09 at 3.20.48 PM
Bezpośrednie połączenia lotnicze z Warszawy do Popradu mają zachęcić wszystkich miłośników białego szaleństwa, którzy chcą szybko, komfortowo i cenowo atrakcyjnie dotrzeć do słowackich Tatr. Ceny biletów lotniczych w jedną stronę zaczynają się od 225 PLN. W cenie biletu każdy pasażer może przewieźć do 8 kg bagażu podręcznego dodatkowo. Grupy zorganizowane (6 i więcej osobowe) są zwolnione z opłat za bagaż rejestrowany do 20 kg. Co ważne, narty i snowboard lecą gratis.
Bilety lotnicze mogą pasażerowie zarezerwować poprzez stronę internetową www.airbaltic.com lub w biurze firmy INTAIR, która jest Generalny Agentem Sprzedaży airBaltic na rynku polskim. tel: 22/559 39 33, E-mail: airbaltic@intair.pl, www.intair.pl. Zapytania dotyczące rezerwacji grupowych należy kierować na adres mailowy: groups@intair.pl

Lotnisko Poprad-Tatry znajduje się na wysokości 718 m n.p.m. i należy do najwyżej położonych lotnisk dla samolotów transportowych w Europie Środkowej. Usytuowane jest około 200 m od węzła autostradowego łączącego Poprad i Wysokie Tatry z Niskimi Tatrami (Jasna – Chopok). Odległość z lotniska Poprad-Tatry do najpopularniejszych słowackich ośrodków narciarskich wynosi kilkanaście kilometrów. Podróż samochodem z lotniska do Tatrzańskiej Łomnicy trwa 15 minut, na Strbske Pleso 30 minut a do Jasnej pod Chopokiem 
w Niskich Tatrach około 45 minut.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24