Ruszyły przygotowania do listopadowego spotkania branży hotelarskiej

Z początkiem kwietnia magazyn „Hotelarz” i firma doradcza Horwath HTL zainaugurowały przygotowania do czwartej edycji Hotel Trends Poland & CEE – największego forum wymiany wiedzy i doświadczeń branży hotelarskiej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie odbędzie się 28 i 29 listopada w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

Partnerem strategicznym wydarzenia została ponownie Grupa Orbis, a pierwszym ze sponsorów – międzynarodowa sieć hotelowa Best Western. Podczas listopadowego spotkania branży zostaną poruszone najistotniejsze zmiany zachodzące na rynku hotelowym. Polscy i międzynarodowi eksperci przedstawią nowe trendy oraz będą dyskutowali o doświadczeniach i rozwiązaniach pozwalających najefektywniej realizować przyjęte strategie. W zeszłorocznej konferencji uczestniczyło ponad 350 krajowych oraz międzynarodowych ekspertów, przedstawicieli najważniejszych światowych marek hotelowych, a także właścicieli i dyrektorów hoteli sieciowych i niezależnych z Polski, którzy wymieniali się wiedzą i doświadczeniami z różnych obszarów działalności oraz szukali odpowiedzi na kluczowe dla branży pytania.

– Obecność tak wielu polskich i międzynarodowych ekspertów na zeszłorocznej konferencji zainspirowała cały szereg rzeczowych dyskusji o istotnych wyzwaniach, które pojawiają się w hotelarstwie na całym świecie i które mają lub wkrótce będą miały wpływ na polski rynek. Staramy się, aby program każdego spotkania był inspirujący i dynamiczny. Pracujemy nad tym, aby koncepcja tegorocznego forum była jeszcze bardziej atrakcyjna, angażująca i dopasowana do potrzeb uczestników – powiedział Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia, wydawcy „Hotelarza”.

Konferencja Hotel Trends Poland&CEE to nie tylko panele dyskusyjne, debaty i sesje. Imprezie towarzyszyć będzie również wystawa, w trakcie której inwestorzy i dostawcy branżowi zaprezentują najnowsze produkty i usługi. Pierwszy dzień wydarzenia zakończy się wieczorną galą – podsumowaniem konkursu Hotelarz Roku 2016. Kolejną możliwością nawiązania nowych kontaktów oraz wymiany opinii są dwa networkingowe lunche.

– Hotel Trends Poland & CEE ma za zadanie promować wspólny dialog, współdziałanie i wymianę wiedzy praktyków. Z niecierpliwością czekamy na dyskusje, które wywiążą się podczas poszczególnych paneli tematycznych, jednakże naszym celem jest również wspieranie uczestników rynku w promocji ich oferty oraz nawiązywaniu relacji skutkujących partnerstwem i współpracą. W tegorocznej edycji położymy większy nacisk również na tę kwestię – dodał Dariusz Futoma, partner w Horwath HTL.

fot: materiały prasowe

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24