Ryanair będzie latał z Rzeszowa do Berlina

Ryanair poinformował o uruchomieniu nowego połączenia z Rzeszowa do Berlina. Połączenie będzie wykonywane 3 razy w tygodniu od 31 października 2016 r.

Aby uczcić ogłoszenie nowego połaczenia Rzeszów – Berlin, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na tej trasie w cenie od 79 zł na podróż w listopadzie. Bilety można zarezerwować na stronie internetowej www.ryanair.com do wtorku 16 lutego do północy.

– Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe połączenie z Rzeszowa do Berlina. Połączenie będzie wykonywane trzy razy w tygodniu od 31 października 2016 r. Bilety w promocyjnych cenach są do nabycia na stronie www.ryanair.com. Polscy klienci mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe wnętrza samolotów, nowe stroje załóg pokładowych jak również nowe trasy. Wszystkie te zmiany są wynikiem naszego programu “Always Getting Better” i potwierdzają, iż dostarczamy znacznie więcej niż tylko niskie ceny. Aby uczcić uruchomienie naszej nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot z rzeszowa do Berlina w cenie od 79 zł na podróż w listopadzie. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do wtorku 16 lutego do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś – powiedziała Olga Pawlonka z Ryanair.

– Cieszymy się bardzo z nowego połączenia do Berlina. Wpisuje się ono doskonale w plany rozwoju lotniska w Rzeszowie, szczególnie, że trasa połączy stolicę Podkarpacia z jednym z największych centrów biznesowych Europy – powiedział Stanisław Nowak, Prezes Lotniska Rzeszów Jasionka.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24