Ryanair z czterema nowymi trasami z Gdańska

Ryanair uruchomił cztery nowe trasy z Gdańska do Eilatu, Tel Awiwu, Aarhus i Wrocławia. Ryanair oferuje w Gdańsku łącznie 24 trasy, w tym aż 4 nowe.

Z okazji uruchomienia nowych połączeń z Gdańska, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż w listopadzie i grudniu już od 34 zł. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są na Ryanair.com jedynie do wtorku (7 listopada) do północy.

– Nadszedł sezon zimowy, a wraz z nim start aż 4 nowych połączeń z Gdańska. Nasi klienci z Pomorza oraz turyści mają do dyspozycji łącznie 24 trasy Ryanaira. Z okazji uruchomienia nowych połączeń wprowadzamy do sprzedaży bilety na podróż w listopadzie i grudniu już od 34 zł. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są na www.ryanair.com do wtorku (7 listopada) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz – powiedziała Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager na Europę Środkowo-Wschodnią.

– Oczywiście nowe kierunki z Gdańska, są zawsze doskonałą wiadomością dla naszych pasażerów. Cieszymy się, że wśród nowych, ciekawych połączeń znalazła się również trasa do Wrocławia, co oznacza, że Ryanair nadal stawia na połączenia krajowe – powiedział Tomasz Kłoskowski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego w Gdańsku.

 

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24