Ryanair inwestuje w nowe technologie

Ryanair łączy siły z Adobe i inwestuje w modernizację strony rezerwacyjnej.

Ryanair ogłosił wejście w partnerstwo z Adobe, co pozwoli Ryanair usprawnić swoją aplikację i stronę internetowę i dostarczyć światowej klasy cyfrową infrastrukturę za pomocą oprogramowania Adobe. Ryanair zainwestował w wiele produktów firmy Adobe włączając Adobe Experience Manager, Adobe Target, Adobe, Adobe Analytics and Adobe Campaign, które zwiększą możliwości cyfrowe firmy, w ramach realizacji programu poprawy obsługi klienta Ryanair „Always Getting Better”.

Zupełnie nowa strona Ryanair.com, wyposażona będzie w spersonalizowane strony główne, opcję „hold the fare” i porównywarkę cen biletów lotniczych, która zostanie uruchomiona jesienią, wraz z nową aplikacją mobilną. Ryanair kontynuuje rozbudowę zespołu w Ryanair Labs, który reprezentuje nowoczesną sztukę innowacyjnych rozwiązań cyfrowych z siedzibą biurze Ryanair w Dublinie, który stworzył ponad 200 nowych miejsc pracy.

– Kluczowym filarem programu Ryanair „Always Getting Better” jest uzyskanie pozycji lidera w branży turystycznej w zakresie cyfryzacji usług.  Partnerstwo z firmą Adobe pozwoli nam na zastosowanie najlepszych rozwiązań marketingu cyfrowego na stronie internetowej i aplikacji mobilnej, CRM oraz dokonywania analiz. Nasi klienci są bardzo zadowoleni z wprowadzonych rozwiązań cyfrowych a  najlepsze jest jeszcze przed nami. W tym roku będziemy mieć ponad 100 milionów klientów w 30 krajach europejskich, co będzie jedną z największych trasformacji na rynku europejskim  w szerokim znaczeniu zaawansowanych przemian cyfrowych – powiedział Ryanair CMO Kenny Jacobs.

 – Ulubiona linia lotnicza w Europie dokonała znacznych inwestycji w Adobe Marketing Cloud, a my cieszymy się, że możemy służyć pomocą w ekscytującej podróży, aby zapewnić rozszerzone usługi dla 100 mln klientów, których Ryanair zamierza przewieźć w tym roku – powiedział Mark Zablan, Prezes Adobe EMEA.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24