Ryanair odnotował 28 proc. wzrostu ruchu pasażerskiego

Ryanair w marcu odnotował wzrost ruchu pasażerskiego o 28% do 6,67 mln klientów.

Współczynnik wypełnienia miejsc wzrósł o 10 punktów procentowych do 90%. Roczny ruch pasażerski wzrósł o 11% do 90,5 mln klientów.

– W marcu ruch pasażerski Ryanair wzrósł o 28% do 6,67 mln klientów, a współczynnik wypełnienia wzrósł o 10 punktów procentowych do 90%, za sprawą naszych najniższych cen, a także dzięki wdrażaniu programu ulepszania obsługi klienta „Always getting better” , który jest ogromnym sukcesem firmy i przewyższył nasze oczekiwania. Dzięki wprowadzonym zmianom wskaźnik wypełnienia samolotów znacząco wzrósł przy zwiększonym oferowaniu w sezonie zimowym – powiedział Kenny Jacobs, Dyrektor Marketingu (CMO) z linii lotniczej Ryanair.

Jacobs podkreślił, że wzrost wiąże się z nowymi połączeniami, zwiększoną częstoliwością lotów, ulepszoną obsługą klienta oraz ofertą Business Plus Ryanair. Zapowiedział, że w 2015 roku klienci mogą spodziewać się dalszych udoskonaleń serwisu w ramach programu „Always getting better” – nową stronę internetową oraz aplikację mobilną, nowe wnętrza kabiny, nowe mundury załogi pokładowej i nowe menu, obniżone opłaty lotniskowe, a także nowe funkcje cyfrowe takie jak: opcja „hold the fare” i funkcja porównywania cen oraz dostępność do obszernych informacji na temat destynacji do których latamy.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24