Ryanair oferuje już nie tylko loty

Ryanair wprowadził usługę „Ryanair Holidays”. Na stronie Ryanair.com można wykupić pełne pakiety wakacyjne zawierające loty, zakwaterowanie oraz transfery.

W celu uruchomienia usługi “Ryanair Holiday” Ryanair przystąpił do współpracy z hiszpańskim touroperatorem – Logitravel oraz dostawcą usług hotelowych – World2Meet. Usługa jest dostępna w Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz w Niemczech, a już w 2017 r. zostanie wprowadzona w innych krajach.

„Ryanair Holidays” jest kolejną inicjatywą po wypożyczalni samochodów „Ryanair Car Hire” oraz platformie rezerwacyjnej „Ryanair Rooms”, jest również jednym z ostatnich rozwiązań innowacyjnych obok spersonalizowanej strony internetowej oraz aplikacji mobilnej wprowadzonych przez Ryanair Labs  w ramach realizacji programu „Always Getting Better”.

– Ryanair poprzez tanie loty zrewolucjonizował podróże lotnicze w Europie. Wprowadzając usługę „Ryanair Holidays” przystąpił również do zrewolucjonizowania rynku pakietów wakacyjnych. Oferując swoim klientom najniższe ceny lotów, zakwaterowania oraz transferów.Wszystkie te usługi dostępne są na www.Ryanair.com – powiedział Kenny Jacobs z Ryanair. – Pasażerowie  przez lata zdecydowanie za dużo płacili za pakiety wakacyjne starając się samodzielnie dokonać rezerwacji lotów, zakwaterowania oraz transferów. Klienci Ryanaira od teraz mogą korzystać z najszerszej siatki połączeń w Europie, a poprzez „Ryanair Holidays” mogą także dokonać rezerwacji fantastycznych hoteli 3, 4 oraz 5-cio gwiazdkowych w krajach basenu Morza Śródziemnego oraz w największych europejskich stolicach i miastach. To doskonała informacja dla wszystkich, którzy planują najbliższe wakacje, wypady last minute czy kilkudniowe city breaki. Po wprowadzeniu usług wynajmu samochodów(„Ryanair Car Hire”) oraz zakwaterowania („Ryanair Rooms”) coraz więcej klientów korzysta z usług nie tylko lotniczych. To milowy krok na przód na naszej drodze do stania się odpowiednikiem Amazon’a w branży lotniczej. „Ryanair Holidays” gwarantuje pełną ochronę konsymentów, jest w pełni ubezpiueczony i gwarantuje najniższe ceny. Aby zaplanować kolejny wyjazd wystarczy już tylko wejść na jedną stronę internetową – Ryanair.com.

– Cały nasz zespół pracował nad wprowadzeniem aplikacji pozwalającej  na rezerwacje całych pakietów wakacyjnych dla pasażerów Ryanaira. W efekcie mamy wygodny interface z szeroką gamą hoteli oraz innych produktów wakacyjnych. Wszystkie usługi dostępne są wraz z lotem i mogą zostać zarezerwowane na stronie internetowej Ryanair.com. Jesteśmy przekonani, iż klienci Ryanaira będą chętnie korzystać z tego rozwiązania. My jesteśmy z niego dumni – powiedział Tomeu Bennasar z Logitravel.

– Dla nas umowa partnerska to doskonała wiadomość. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie w kontraktowaniu hoteli okaże się fundamentem sukcesu tego projektu – powiedział Mark Nueschen z World2Meet.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24