Ryanair otwiera połączenie do Belfastu

Ryanair poinformowała o uruchomieniu nowego połączenia z Krakowa do Belfastu. Połączenie będzie wykonywane 3 razy w tygodniu od 30 października 2016 r.

Aby uczcić ogłoszenie nowej trasy Kraków – Belfast, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 79 zł na podróż w listopadzie. Bilety w promocyjnej cenie można zarezerwować na stronie internetowej www.ryanair.com do środy 9 marca do północy.

– Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe połączenie z Krakowa do Belfastu. Połączenie będzie wykonywane trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i niedziele od 30 października 2016 r. Bilety są do nabycia na stronie www.ryanair.com. Polscy klienci mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe wnętrza samolotów, nowe stroje załóg pokładowych, jak również nowe trasy. Wszystkie te zmiany są wynikiem naszego programu “Always Getting Better” i potwierdzają, iż dostarczamy znacznie więcej niż tylko niskie ceny. Aby uczcić uruchomienie naszej nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot z Krakowa do Belfastu w cenie od 79 zł na podróż w listopadzie. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do środy 9 marca do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś – powiedziała Olga Pawlonka z Ryanair.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24