Ryanair otworzył połączenie Kraków-Gdańsk

Ryanair uruchomił dziś nowe loty krajowe na sezon zimowy na trasie Kraków – Gdańsk. Rejsy będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele. Ryanair obsługuje trasy krajowe samolotem Boeing 737. 

– Dziś wystartował nasz pierwszy zimowy lot na trasie Kraków – Gdańsk. Ryanair jest liderem na rynku polskim i nieustannie poszerza ofertę. Obserwujemy rosnące zainteresowanie „krajówkami”, dlatego cieszymy się, że możemy zaoferować dodatkową trasę na okres zimowy. Po sukcesie połączenia Kraków – Gdańsk latem, jesteśmy przekonani, że nowa trasa będzie idealną ofertą również zimą i pomysłem na długi weekend, np. miłośników klimatu morskiego poza sezonem lub jazdy na nartach. Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję ogłaszamy wyprzedaż biletów w cenach rozpoczynających się już od 59 zł na podróż od stycznia do marca 2015 r. Zachęcam do zarezerwowania lotów jak najszybciej na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ tak atrakcyjna oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (8 grudnia), do północy – powiedziała Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair.

Jednocześnie przewoźnik poinformował o listopadowych statystykach dotyczących ruchu pasażerskiego i wskaźników wypełnienia samolotów. Ruch pasażerski wzrósł o 22% do ponad 6,35 mln klientów. Wskaźnik wypełnienia samolotów wzrósł o 7 punktów procentowych (wzrost do 88%). Roczny ruch pasażerski do listopada wzrósł o 5% do 85,4 mln klientów.

– Ruch pasażerski linii lotniczej Ryanair wzrósł o 22%, do 6,35 mln klientów w listopadzie, a wskaźnik wypełnienia samolotów wzrósł o 7 punktów procentowych, do 88%, za sprawą naszych najniższych cen, strategii zachęcania do rezerwacji biletów z wyprzedzeniem, a także ciągle ulepszanej obsługi klienta w ramach programu „Always Getting Better”. Wskaźniki wypełnienia są wyższe, niż przewidywaliśmy w pierwszym miesiącu działania naszego bardzo rozbudowanego zimowego rozkładu. Dzięki nowym połączeniom, zwiększonej częstotliwości lotów oraz wprowadzeniu pakietu usług dla biznesu Business Plus, udowadniamy, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej, niż tylko niskie ceny – powiedział Kenny Jacobs, Dyrektor ds. Marketingu Ryanair.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24