Ryanair prezentuje nową kartę klienta

Ryanair ogłosił dziś nową “Kartę Klienta” i zaprezentował zmiany, które będą wdrażane w tym roku, w ramach programu “Always Getting Better”.

Nowa “Karta Klienta” Ryanaira, została ogłoszona z okazji 30-tych urodzin linii. Będzie podstawą procesu na rzecz poprawy jakości wszystkich aspektów podróży z Ryanairem dla 100 mln klientów przewoźnika. Wśród nich znalazły się obietnice najniższych cen, największego wyboru połączeń, priorytetu bezpieczeństwa, transparentności, innowacyjności i dotrzymania miana najbardziej wiarygodnej linii lotniczej w Europie.

Ryanair prezentuje również serię nowości, które będą sukcesywnie wprowadzane w życie w 2015 roku, jako kolejny etap implementowania trzyletniego programu “Always Getting Better”, w zakresie poprawy jakości usług, obniżenia opłat i ekscytujących wydarzeń cyfrowych. Obejmą one: nowe wnętrza samolotu i nowe mundury załogi pokładowej, niższe opłaty za m.in.: odprawę na lotnisku, porównywarkę cen biletów lotniczych w czasie rzeczywistym na Ryanair.com, ulepszone menu na pokładach samolotu z większym wyborem zdrowych posiłków i usługą wcześniejszego zamówienia gorącego śniadania na wybranych trasach, nowe miejsca siedzące z większą przestrzenią na nogi i nowy wystrój Boeing Sky Interiors

– Europejscy klienci zawsze wybierają Ryanaira z uwagi na nasze niskie ceny, szeroki wybór tras i dzięki programowi „Always Getting Better”. Te niskie ceny biletów nie ulegną zmianie, ale nadal będziemy słuchać i starać się poprawić każdy aspekt naszej działalności, a nasza nowa „Karta Klienta” przedstawia sposób w jaki chcemy dostarczyć przyjemne, proste i tanie podróżowanie  naszym klientom. Nasi pasażerownie mogą spodziewać się poprawy warunków podróży podczas lotu z nowymi wnętrzami kabin i nowym menu, fantastycznych nowych funkcji cyfrowych, w tym spersonalizowanych stron internetowych, szybszej aplikacji mobilnej, opcji „hold the fare” i funkcji porównania cen oraz dostępność obszernych informacji na temat destynacji do których latamy, a także zmniejszonych opłat i nowej opcji odwołania lotu, jak również nowych produktów ubezpieczeniowych. Będziemy również kontynuować dodawanie nowych tras i lotnisk do naszej siatki połączeń, która jest już największą siecią tras w Europie, oferując jeszcze większą możliwość wyboru dla naszych 100 mln klientów rocznie – powiedział Kenny Jacobs, Dyrektor Marketingu (CMO) z linii lotniczej Ryanair.

– 2014/15 był rekordowym rokiem dla Ryanair, jako że nasz ruch pasażerski wzrósł do 90 milionów klientów i rozpoczeliśmy proces implementacji znaczących zmian w jakości obłsugi klienta, w tym  wprowadzenie przydzielonych miejsc, drugi darmowy bagaż podręczny, naszą nową aplikację mobilną i stronę internetową oraz nowe dedykowane usługi dla rodzin Family Extra i osób podróżujących służbowo Business Plus, jak również nowe połączenia do jeszcze większej ilości lotnisk, z dogodnymi rozkładami lotów. W tym roku świętujemy 30 urodziny poprzez uruchomienie naszej nowej „Karty Klienta” i 2 roku wdrażania programu „Always Getting Better” oraz dynamicznego wzrostu ruchu pasażerskiego do 100 mln klientów. Dziękujemy naszym klientom za to, że wybierają Ryanair i chcemy ich zapewnić, że nadal będziemy oferować o wiele więcej niż tylko najniższe ceny biletów, z największą siecią tras, wiodącej w branży niezawodności i wydajności oraz najlepszą obsługę klienta – powiedział Michael O’Leary, CEO linii lotniczej Ryanair powiedział.

na fot. prezes Ryanair Michael O’Leary i Kenny Jacobs

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24