Ryanair przewiózł trzy miliony pasażerów w Modlinie

Ryanair przewiózł już 3 miliony pasażerów z Lotniska Warszawa/Modlin. Przewoźnik ogłosił też rozkład połączeń na zimę 2015.

3-milionowym pasażerem Ryanaira w Modlinie została Iwona Zawadzka, która leciała do Dublina. Pani Iwona dostała voucher na lot w dwie strony od Ryanaira oraz torbę upominków firmowych od lotniska.

– Jestem ogromnie zaskoczona i podekscytowana, nie spodziewałam się! To bardzo miła niespodzianka. Dzisiaj lecę stąd do Dublina gdzie mieszkam, pracuję i studiuję. Teraz byłam z wizytą u rodziny na święta. Uwielbiam to lotnisko, jest małe i dzięki temu trudno się zgubić, latam stąd 10-15 razy w roku – skomentowała pasażerka.

Ryanair uruchomił rozkład połączeń na zimę z Warszawy/Modlin trzy miesiące wcześniej niż w 2014r., z 5 nowymi trasami i dodatkowymi lotami do Londynu, Rzymu i Madrytu oraz dogodnymi częstotliwościami lotów ale przede wszystkim z cenami biletów nie do pobicia.  W nadchodzącym sezonie zimowym pasażerowie będą mieli  do wyboru 28 połączeń z Warszawy/Modlin.

Aby uczcić 3 milionowego pasażera i ogłoszenie siatki połączeń na zimę z Warszawy/Modlin, Ryanair oferuje promocyjną wyprzedaż biletów na przeloty do Gdańska i Wrocławia w cenach zaczynających się od 19 zł na podróż w kwietniu i maju. Bilety w tak atrakcyjnej cenie należy zarezerwować z 14-dniowym wyprzedzeniem. Promocja trwa do poniedziałku 13 kwietnia.

– Chcielibyśmy bardzo pogratulować Lotnisku Warszawa/Modlin, ponieważ właśnie dzisiaj został tu odprawiony 3 milionowy pasażer linii Ryanair.  Mam również dziś przyjemność ogłosić uruchomienie siatki połączeń na zimę z 5 nowymi trasami do Kolonii, Kopenhagi, Aten, Lizbony i Alicante oraz zwiększoną czestotliwość lotów do Londynu, Rzymu i Madrytu co zapewni 3 miliony pasażerów rocznie – powiedziała Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24