Ryanair: rekordowe Święta i 2015 rok

Ryanair przewiezie ponad 3,5 mln pasażerów pomiędzy 20 grudnia i 6 stycznia, co oznacza wzrost aż o 500 tys. w porównaniu do 2013 roku.

Przewoźnik w czasie Bożego Narodzenia będzie obsługiwać loty do godziny 16:40 (GMT) w Wigilię, a wznowi loty o 07:40 (GMT) drugiego dnia Świąt (26 grudnia). Ryanair, jako pierwsza linia lotnicza w Polsce, trzy miesiące wcześniej niż w roku ubiegłym ogłosiła też swój letni rozkład połączeń na lato 2015. Polscy klienci mogą teraz wybierać spośród 131 połączeń z Polski uruchomionych na sezon letni (w tym lotów krajowych) oraz czerpać przyjemność ze wszelkich wprowadzonych dla nich udogodnień, takich jak przydzielane miejsca, druga darmowa mniejsza torba podręczna, zmniejszone opłaty, nowa strona internetowa, nowa aplikacja mobilna i mobilne karty pokładowe.

– Żadna inna linia lotnicza nie przewiezie w okresie świątecznym większej liczby rodzin niż Ryanair. Warto zauważyć, że w będziemy mieć większy ruch pasażerski niż kiedykolwiek, ponieważ obsłużymy ponad 3,5mln osób w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Ze względu na niskie ceny i największą ofertę połączeń polskie rodziny rezerwują także letnie wakacje chętniej i wcześniej, niż kiedykolwiek. W porównaniu z poprzednimi latami, więcej polskich klientów już przed świętami zakupiło loty na wakacje. Ryanair w tym roku otworzył w Polsce dwie swoje nowe bazy w Warszawie/Modlin oraz Gdańsku, jak również uruchomił loty krajowe na następujących trasach: Warszawa – Gdańsk, Warszawa – Wrocław i Gdańsk – Kraków. Loty te cieszą się niesamowitym powodzeniem, m.in. dlatego, że umożliwiają Polakom z różnych stron kraju dotrzeć do swych bliskich szybko i tanio. Polskie rodziny mogą dużo zaoszczędzić dzięki wprowadzonemu w tym roku przez linię lotniczą Ryanair pakietowi usług Family Extra, dzięki któremu korzystają z pięćdziesięcioprocentowej zniżki (np. na bagaż rejestrowany dla dzieci), jak również ze specjalnej dwudziestoprocentowej zniżki na trzeci lot z rodziną. Wszystko to sprawia, że Ryanair staje się naturalnym wyborem dla polskich rodzin i oferuje dużo więcej niż tylko najniższe ceny – powiedziała Klaudia Kałążna Manager ds. Sprzedaży i Marketingu na region Europy Środkowej i Wschodniej.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24