Ryanair rozpoczął 24-godzinną zbiórkę charytatywną

Ryanair poinformował dziś o 24-godzinnej zbiórce funduszy na wioski dziecięce SOS, które stały się partnerem charytatywnym Ryanaira w 2016 roku. Zbiórka odbywa się na stronie internetowej Ryanair.com.

Zapraszamy wszystkich klientów Ryanaira z całej Europy do wsparcia tej ważnej inicjatywy. Wpłaty można dokonać na stronie internetowej w zakładce “Wspomóż nas teraz”, poprzez newselltery oraz w mediach społecznościowych prze 24 godziny.

Dzień otwarty zbierania funduszy rozpocznie się w czwartek (17 listopada) o godzinie 9 rano i zakończy w piątek (18 listopada) o 9 rano na www.ryanair.com.

Wioski dziecięce SOS niosą pomoc osieroconym i opuszczonym dzieciom w 125 krajach na całym świecie, starając się znaleźć im rodziny zastępcze, zapewnić edukację oraz opiekę zdrowotną.

Ponad 80% funduszy wiosek dziecięcych SOS pochodzi z darowizn korporacji oraz osób prywanych. Ryanair z dumą wspierał ten szlachetny cel poprzez szereg inicjatyw pozyskiwania dodatkowych środków w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

– Ryanair jest dumny z charytatywnego partnerstwa z wioskami dziecięcymi SOS. Pomoc osieroconym i opuszczonych dzieciom, jaką niesie fundacja jest nieoceniona. Nasi klienci będą mogli się do niej przyłączyć w ciągu najbliższych 24 godzin, wchodząc na stronę Ryanair.com, zaglądając do newsletterów oraz mediów społecznościowych – powiedział Robin Kiely z Ryanaira. 

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24