Ryanair świętuje 250 tysięcy pasażerów z Lublina

Ryanair ogłosił, że od 2012 roku przewiozła 250 000 pasażerów z i do Lublina.

250 000 pasażerem linii lotniczej Ryanair w Lublin Airport był ośmioletni Antonio Lal Fonseca, który podróżował z mamą Ewą z Londynu do Lublina. Antonio otrzymał upominki od Portu Lotniczego Lublin oraz dwa bilety na podróż w dwie strony od linii lotniczej Ryanair. Irlandzki przewoźnik obecnie oferuje 2 połączenia z Lublina, do Londynu i nowe do Dublina, które zacznie operować od 25 października.

– Ryanair jest liderem na rynku polskim i nieustannie poszerza ofertę. Przez okres 3 lat  przewieźliśmy 250 tysięcy pasażerów z/do Lublina. Obecnie Ryanair oferuje 2 połączenia ze stolicy województwa lubelskiego, do Londynu Stansted i Dublina, które cieszą się popularnością. Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję ogłaszamy wyprzedaż biletów w cenach rozpoczynających się już od 79 zł na podróż z Lublina w grudniu i styczniu 2016 r. Oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (26 października), do północy – mówi Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair.

– Linie lotnicze Ryanair są jednym z głównych partnerów, z którym współpracujemy od początku istnienia  Portu Lotniczego Lublin. Z satysfakcją obserwujemy dynamicznie rosnącą liczbę pasażerów, korzystających z usług tego przewoźnika. Jestem przekonany, że dzisiejszy wynik będzie się szybko powiększał, zwłaszcza, że 25 października Ryanair  przywraca połączenie do Dublina, które w Lublinie cieszyło się dużą popularnością – mówi Krzysztof Wójtowicz, Prezes Portu Lotniczego Lublin.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24