Ryanair świętuje 7 milionów pasażerów we Wrocławiu

Ryanair od 2005 roku przewiózł 7 000 000 pasażerów z i do Wrocławia. Z tej okazji linia ogłasza promocję cenową.

7 000 000 pasażerem linii lotniczej Ryanair we Wrocławiu była Bożena Milne, która podróżowała z Londynu na weekend jogi w górach, w okolicach Jeleniej Góry. Pani Bożena, otrzymała upominek od Wrocław Airport oraz dwa bilety na podróż w dwie strony od linii lotniczej Ryanair. Irlandzki przewoźnik obecnie oferuje 21 połączeń z Wrocławia.

– Ryanair od 2005 roku przewiózł 7 000 000 pasażerów z i do Wrocławia. Obecnie w ofercie mamy  21 połączeń ze stolicy Dolnego Śląska, w tym nowy kierunek na słoneczną Teneryfę, który wystartuje na początku listopada i już cieszy się dużą popularnością. Nasza bogata oferta z Wrocławia to znakomita propozycja dla planujących wakacje w atrakcyjnych miejscowościach wypoczynkowych jak i weekendowe wyjazdy do największych europejskich miast. Cieszymy się, że coraz więcej podróżujących rodzin, dla których wprowadziliśmy w pakiet usług Family Extra, wybiera Ryanair. Jesteśmy przekonani, że dzięki wprowadzonym dotychczasowym zmianom w tym roku takim jak nowa aplikacja mobilna, nowa strona internetowa, przydzielane miejsca, czy możliwości wniesienia na pokład drugiej małej torby podręcznej, liczba pasażerów wybierających naszą linię będzie jeszcze szybciej wzrastać. Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję ogłaszamy wyprzedaż biletów w cenach rozpoczynających się już od 19 zł zł na podróż z Wrocławia do Warszawy w listopadzie i grudniu 2015r. Oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku 12 października do północy – powiedziała Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair.

– Przewoźnik planując wejście do Polski, dostrzegł potencjał rozwoju właśnie we Wrocławiu, a po kolejnych inwestycjach widać, że na stałe związał się z tutejszym lotniskiem, którego możliwości wciąż są dla Ryanaira ogromne. Siedem milionów pasażerów ogromnie cieszy, a także pokazuje olbrzymi postęp, jaki przez lata wypracowały linie Ryanair we Wrocławiu.
W tym roku do końca września przewoźnik obsłużył już blisko 859 tys. pasażerów – to stanowi aż 40% liczby wszystkich obsłużonych w 2014 roku w naszym porcie podróżnych. Popularne trasy irlandzkiego przewoźnika to oczywiście Wyspy Brytyjskie, ale też duże metropolie Europy, np. Barcelona, Rzym, Bolonia, Paryż. Najwięcej pasażerów podróżuje na trasie to Londynu Stansted, ale w statystykach niewiele ustępuje mu Warszawa Modlin – powiedział Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław S.A.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24