Ryanair ułatwi pasażerom transfer z lotniska

Klienci linii Ryanair będą mieli łatwiejszy dostęp do usług transferowych, jak taksówki, autobusy oraz koleje.

– Cieszymy się z wprowadzenia – we współpracy z CarTrawler – usługi Ryanair Transfer, nowej platformy rezerwacyjnej, oferującej dostęp do szerokiej gamy usług transferowych 129 milionom pasażerów. Jest to jedno z ostatnich udogodnień wprowadzonych w ramach 4. roku realizacji “Programu Always Getting Better”. Nasi klienci już dziś mogą korzystać z najtańszych lotów w Europie, a nowa usługa umożliwi im korzystanie z transportu naziemnego w najniższych cenach – powiedział Greg O’Gorman z Ryanair.

– Będziemy umiejętnie wybierali i prezentowali najlepsze oferty transportu naziemnego na każdym etapie podróży. To kolejna współpraca partnerska na najwyższym poziomie pomiędzy stroną internetową nr 1 na świecie wśród linii lotniczych, a największym na świecie dostawcą usług mobilnych business to business – mówi Aileen McCormack z CarTrawler.

W ubiegłym roku liczba pasażerów irlandzkich linii lotniczych Ryanair rosła najwolniej od trzech lat. Wszystko za sprawą jesiennych odwołań lotów, będących początkiem problemów z załogą przewoźnika, która zarzuca zarządowi złe warunki pracy i brak możliwości zrzeszania się w związki zawodowe. To nie był łatwy rok dla europejskiego giganta. W całym 2017 roku liczba pasażerów wzrosła o 10 proc., osiągając wynik 129 mln obsłużonych podróżnych. Tylko w grudniu wzrost sięgnął 3 proc. W ostatnim miesiącu ubiegłego roku z oferty przewoźnika skorzystało 9,3 mln pasażerów.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24