Ryanair wprowadza połączenia do Malagi

Ryanair ogłosił nowe połączenie z Warszawy/Modlin do Malagi. Rejsy na tej trasie rozpoczną się 27 października i będą operować dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty.

Polscy klienci mogą wybierać spośród 29 połączeń uruchomionych z Warszawy/Modlin na sezon zimowy 2015r. oraz czerpać przyjemność ze wszelkich wprowadzonych dla nich udogodnień, takich jak przydzielane miejsca, druga darmowa mniejsza torba podręczna, zmniejszone opłaty, nowa strona internetowa, nowa aplikacja mobilna i mobilne karty pokładowe, jak również pakiet usług dla rodzin Family Extra.

Ceny biletów z Warszawy/Modlin do Malagi zaczynają się już od 129 zł (lot w jedną stronę, włączając podatki oraz opłaty) na podróż w listopadzie i na początku grudnia. Oferta jest ważna do czwartku 30 kwietnia, do północy.

– Ryanair z przyjemnością ogłasza uruchomienie połączenia z Warszawy/Modlin do Malagi na nadchodzący sezon zimowy. Loty rozpoczną się 27 października i będą operować dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty. Irlandzki przewoźnik dynamicznie rozszerza ofertę z Mazowsza i cieszymy się, że możemy zaoferować 29 połączeń tegorocznej zimy, w tym 6 nowych tras do Malagi, Alicante, Anten, Kopenhagi, Kolonii i Lizbony – powiedziała Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24