Ryanair z usługą „My Ryanair”

Ryanair wprowadził aktualizację aplikacji mobilnej z ulepszoną funkcją rejestracji klienta „My Ryanair”.

Używając funkcji “My Ryanair” Polscy klienci mogą teraz korzystać z własnego profilu osobistego, aby zapewnić szybsze rezerwacje lotu i odprawy online. Dzięki tej aplikacji moblinej Ryanair można:
•    Sprawdzić status lotu
•    Zalogować się na profilu “My Ryanair”
•    Wyszukać tani lot Ryanair z 1,600 dostępnych
•    Wybrać i zarezerwować bilet oraz wybrać numerowane miejsce na pokładzie samolotu
•    Zarezerwować hotel i wynająć samochód
•    Odprawić się i ściągnąć mobilną kartę pokładową

Aplikacja mobilna Ryanaira, która została ściągnięta już przez 6 mln użytkowników, jest dostępna do pobrania na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym IOS oraz Android
Do funkcji rejestracji klienta „My Ryanair” zostaną dodane dodatkowe opcje jeszcze w tym roku, co pozwoli polskim użytkownikom dodać członków rodziny do ich profilu, w ramach kontynuacji wdrażania programu „Always Getting Better”.

– Po niedawno uaktualnionej aplikacji w Wielkiej Brytanii i Irlandii, jesteśmy zadowoleni z wprowadzenia ulepszonej funkcji rejestracji klienta ” Mój Ryanair ” dla użytkowników aplikacji mobilnej w całej Polsce. Nieustannie ulepszamy naszą ofertę mobilną dla wszystkich klientów, aby łatwiej i szybciej znaleźć, zarezerwować i zarządzać lotami za pomocą telefonu komórkowego. Jeszcze w tym roku do funkcji „My Ryanair” zostaną dodane dodatkowe rozwiązania, zarówno dla aplikacji mobilnej i jak i dla komputerów stacjonarnych – powiedziała Katarzyna Gaborec-McEvoy.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24