Ryanair zanotował zwiększenie ruchu pasażerskiego

Ryanair odnotował wzrost ruchu pasażerskiego o 12 procent do 9,55 miliona pasażerów. Współczynnik wypełnienia samolotów wzrósł do 94 procent.

Ryanair opublikował dziś statystyki dotyczące ruchu pasażerskiego we wrześniu. Ruch wzrósł o 12 % do 9,55 mln klientów. Współczynnik wypełnienia samolotów wzrósł o 4 punkty procentowe do 94%. Ruch pasażerski w porównaniu rok do roku wzrósł o 16 % do 97,3 mln klientów.

– Ruch lotniczy Ryanaira we wrześniu wzrósł o 12% do 9,55 mln pasażerów, natomiast poziom wypełnienia samolotów podskoczył o 4 punkty procentowe do 94 %. Te rekordowe wyniki dotyczące liczby pasażerów oraz wypełnienia samolotów udało się osiągnąć dzięki niskim cenom, coraz wcześniejszym rezerwacjom oraz programowi “Always Getting Better”, który ma bezpośredni wpływ na wyższy niż oczekiwany ruch pasażerski. Klienci Ryanaira mogą liczyć na jeszcze więcej udogodnień. Jest to już drugi rok trwania programu “Always Getting Better”, który obejmuje m. in. mozliwość wynajęcia samochodów, nową stronę internetową, nowe aplikacje mobilne, nowe wnętrza samolotów, nowe mundury załóg pokładowych oraz nowe menu. Ryanair dostarcza w Europie znacznie więcej niż tylko niskie ceny – powiedział Kenny Jacobs z Ryanaira.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24