The Seashells Resort w Suncrest z nagrodą MTA Star Award

Urząd ds. Turystyki na Malcie nagrodził pracowników hotelu Seashells Resort w Suncrest prestiżową nagrodą MTA Star Award.

The Star Awards wręczane są od 12 lat i są ważną inicjatywą pokazującą pracownikom turystyki, że ciężka praca jest rzeczywiście nagradzana. Kandydatów do nagrody wskazują turyści, co daje odwiedzającym możliwość wyrażenia swojej wdzięczności wobec osób, które sprawiły, że ich wakacje były niezapomniane.
W tej edycji w The Seashells Resort w Suncrest nominowano dwóch pracowników, Paula Sammuta i Alfreda Braya. Ten ostatni otrzymał nagrodę MTA Star Award.
Paul Sammut, laureat nominacji do Hotel Employer of the Year za rok 2017, zawsze wykracza poza zakres swoich obowiązków, aby pomagać innym, nie tylko w zespole, ale w całej firmie.
Alfred Bray, zwycięzca MTA Star Awards, jest osobą, na której można polegać, aby wszystko działało sprawnie. Jest zaangażowany w swoją pracę. Interesuje się wszystkim, co dzieje się w hotelu, a jego ciężka praca została zdecydowanie doceniona.

– Jesteśmy dumni z obu tych pracowników za ich ciężką pracę i zaangażowanie na rzecz naszego hotelu. To dla nas zaszczyt, że zostaliśmy uznani przez MTA i otrzymaliśmy takie nagrody. Zawsze staramy się stworzyć jak najlepsze wrażenia dla wszystkich naszych gości – powiedział Joseph Vella, dyrektor generalny Seashells Resort w Suncrest.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24