Ski amadé 2017/2018 jeszcze nowocześniejsze i z nowymi promocjami cenowymi

W tym sezonie Ski amadé zainwestowało w rozbudowę i modernizacje łącznie 86 milionów euro. W tym największym w Austrii regionie narciarskim można jeździć na jednym karnecie.

Podczas czwartkowej konferencji prasowej w Warszawie przedstawiciele Ski amadé opowiedzieli o najnowszych inwestycjach w tym największym regionie narciarskim w Austrii.

Region narciarski Ski amadé ma w sumie 760 km tras narciarskich, w tym 275 km sklasy kowano jako niebieskie, a więc łatwe, 390 km oznaczono na czerwono (średnie), a 95 km jest czarnych (trudne). Ponad 90% powierzchni tras znajduje się w zasięgu systemów sztucznego naśnieżania. Ponad 129 mln euro Ski amadé wydało w ciągu ostatnich pięciu zimowych sezonów tylko na rozbudowę naśnieżania – mimo sporej kwoty inwestycja ta jest opłacalna. W sumie w Ski amadé można przetransportować w ciągu jednej godziny maksymalnie 365 000 osób, które będą miały do wyboru 90 wyciągów krzesełkowych, 47 kolejek kabinowych, 81 wyciągów orczykowych i 52 wyciągi dla początkujących. Tę infrastrukturę techniczną trzeba konserwować, rozbudowywać i modernizować. Przed nadchodzącym sezonem zimowym zainwestowano łącznie 68 mln euro. Z tej sumy 29 mln przeznaczono na rozbudowę systemów sztucznego naśnieżania. Pozostałą kwotę wydano na nowe wyciągi i kolejki, np. nową 6-osobową kolejkę krzesełkową Lumberjack-Shuttle we Flachauwinkl-Kleinarl, która zastąpi orczyki Fürstwand i Schüttalm. Nowe inwestycje obejmują także pierwszą fazę projektu nowej kolejki Schlossalmbahn w Gastein.

5 regionów, 760 km tras narciarskich, 1 karnet narciarski

Kto w szczycie sezonu w Ski amadé kupi 6-dniowy karnet za 257 euro, może z nim jeździć na wszystkich trasach we wszystkich pięciu regionach. Może też bez dodatkowych opłat korzystać ze wszystkich ofert Ski amadé, co czyni tę cenę wyjątkowo atrakcyjną. 6-dniowy karnet dla młodzieży kosztuje w sezonie 2017/2018 192,50 euro, dla dzieci 128,50 euro.

Pakiety 2017/2018 w Ski amadé

Pakiet 4=3

Pakiet 4=3 pozwala cieszyć się atrakcjami największego regionu narciarskiego w Austrii przez cztery dni za cenę trzech. Pakiet oferują wybrane obiekty noclegowe we wszystkich pięciu regionach Ski amadé w terminach promocji 4=3 podczas sezonu.

Przykładowa cena: 4 noce w hotelu*** z 2 posiłkami dziennie i karnet narciarski na 4 dni od 299 euro za osobę w pokoju 2-osobowym.

Sixty Plus

Dla seniorów i młodych duchem Ski amadé ma w terminach od początku sezonu do 24.12.2017 i od 31 marca do 8 kwietnia 2018 ofertę specjalną. Obejmuje ona 7-dniowy program w atrakcyjnej cenie, a hotele biorące udział w promocji dodatko- wo dają w prezencie karnet narciarski na 6 dni.

Przykładowa cena: 7 nocy w hotelu*** z 2 posiłkami dziennie i karnet narciarski na 6 dni od 399 euro za osobę w pokoju 2-osobowym.

Ladies Week

Z przywróconej do życia w ubiegłym sezonie oferty Ladies Week mogą teraz korzystać wszyscy – zarówno panie, jak i panowie. Od 17 do 24 marca 2018 każdy, kto kupi jeden karnet narciarski, otrzyma w prezencie drugi. Oprócz tego, w programie promocyjnego tygodnia znajdują się testy sprzętu narciarskiego, narciarskie wycieczki z przewodnikiem, a także mnóstwo wydarzeń, koncertów i imprez.

Przykładowa cena za 2 osoby: 7 nocy w hotelu**** z 2 posiłkami dziennie, karnet na 6 dni + 1 karnet gratis, cena za 1 osobę w pokoju 2-os. od 1319 euro.

Learn2Ski in 3 Tagen

Oferty Learn2Ski zostały opracowane z myślą o osobach, które późno poczuły nar- ciarskie powołanie oraz o takich, które już zapomniały, czego się kiedyś nauczyły. Bez stresu, za to z dużą dawką humoru, uczestnicy są w stanie nauczyć się tyle, aby po trzech dniach przejechać niebieski stok – z gwarancją zwrotu pieniędzy. Trzydniowy kurs jazdy na nartach wraz z 4 noclegami, karnetem i wypożyczeniem sprzętu, w 3-gwiazdkowym pensjonacie ze śniadaniem można zarezerwować już od 419 euro, w hotelu **** od 651 euro. Kurs trwa 4 godziny dziennie. Pakiet „Learn2Ski w 3 dni” można zarezerwować w wybranych terminach.

Rodzinna Wielkanoc na nartach

Od 17 marca 2018 do końca sezonu zajączek wielkanocny poleca specjalne pakiety dla rodzin wypoczywających w Ski amadé. Od tego dnia dzieci do 15. roku życia jeżdżą na nartach gratis, pod warunkiem, że co najmniej jedno z rodziców kupi kar- net na 6 dni. A Wielkanoc w Ski amadé to wiele atrakcyjnych imprez i ofert dla rodzin we wszystkich ośrodkach.

Przykładowa cena: 7 noclegów w apartamencie + karnet na 6 dni dla 4 osób (2 osoby dorosłe + 2 dzieci) od 949 euro.

Oferta rodzinna

W Ski amadé dobra oferta dla rodzin to podstawa. Dzięki ofercie rodzinnej trzecie, czwarte, piąte i wszystkie kolejne dzieci w rodzinie otrzymują karnet narciarski gratis.

Mini,s Week

Od 13 do 27 stycznia 2018 dzieci w wieku 6. roku życia, a więc od rocznika 2012, otrzymają w cenie 100 euro za dziecko kurs jazdy na nartach (5x pół dnia albo 3x cały dzień), sprzęt narciarski z wypożyczalni i karnet. Oprócz tego w wielu obiek- tach noclegowych w Ski amadé dzieci nocują gratis w pokoju rodziców.

Junior-Weekend-Discount

W Ski amadé dzieci (roczniki 2002-2011) i młodzież (roczniki 1999-2001) w weekendy płacą za karnety do 35% mniej w stosunku do zwykłej ceny.

Cena: karnet kosztuje 17 euro dziennie dla dzieci i 27 euro dla młodzieży. B&B+Ski

Dla gości, dla których cena ma znaczenie, Ski amadé ma specjalną ofertę z nocle- giem w prywatnych kwaterach wyższej kategorii. Wszystkie pięć regionów określiło ścisłe kryteria jakościowe dla kwater prywatnych i poddało je certy kacji. Najlepsze z nich zostały zakwali kowane do udziału w ofercie „B&B+Ski”. Cena pakietu obejmuje oczywiście także karnet narciarski na cały tydzień. Oferta obowiązuje w wybranych terminach w okresach poza szczytem sezonu.

Przykładowa cena: 7 nocy ze śniadaniem w kwaterze prywatnej i karnet na 6 dni od 429 euro za osobę w pokoju 2-osobowym.

 

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24