Światła rampy w Sofitel Warsaw Victoria

Hotel Sofitel Warsaw Victoria zapowiada, że jesienią hotelowe lobby zmieni się w galerię sztuki. Odbędzie się tam wystawa słynnych zdjęć ikon popkultury. Fotografie, m.in. Beatlesów, czy Salvadora Dali, można będzie kupić.

Wystawa Limelight (światła rampy) odwiedziła już hotele Sofitel w siedmiu krajach, m.in. we Francji, Belgii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, czy na Węgrzech. Dzieła wybitnych angielskich i francuskich fotografów można będzie obejrzeć w Sofitel Warsaw Victoria od września do końca października. Zdjęcia przedstawiają postaci ze sfery muzyki, filmu, mody i sztuki. Znajdą się tam fotografie, które weszły na stałe do kanonu popkultury, jak unikalne zdjęcia Beatlesów wyglądających zza czerwonych drzwi, czy Pabla Picassa spacerującego ze swoim psem.

Nowoczesna aranżacja hotelu Sofitel Warsaw Victoria przeniesie nas do prawdziwej paryskiej galerii sztuki. Mamy nadzieję, że wystawa przyciągnie koneserów fotografii artystycznej, jak również szersze grono widzów, którzy będą chcieli obejrzeć gwiazdy w wyjątkowych ujęciach światowej sławy artystów” – mówi Patrick Carabin, dyrektor hotelu Sofitel Warsaw Victoria.

Organizatorem wystawy jest francuska galeria Polka, specjalizująca się w prezentacji sztuki współczesnej. Zdjęcia można będzie kupić w trakcie wystawy. Ceny ponoć zaczynają się już od 3 tys. zł.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24