eurogastro

Szkolenie dla menadżerów gastronomii na targach EuroGastro 

Podczas targów EuroGastro, odbędzie się pierwsza sesja szkoleniowa w ramach projektu „Profesjonalny Menedżer Restauracji”. Program organizowany jest przez MT Targi Polska wspólnie z Kongresem Szefów Kuchni. 

O jakości drużyny stanowi nie tylko jej lider, ale cały zespół. Podobnie jest w restauracji – potrzebny jest nie tylko profesjonalny szef kuchni, ale także wyedukowany menedżer. Menedżerowie, zarówno przyszli jak i obecni, będą mieli okazję zapoznać się z całym pakietem wiedzy, przygotowanym w skondensowanej formie, specjalnie na potrzeby tego programu. Przystępna formuła umożliwi swobodne przyswojenie informacji, dostępnych do tej pory na poziomie akademickim. Znajdą się wśród nich zagadnienia z zakresu mikro – i makroekonomii, marketingu, a także zarządzania personelem oraz finansów. Sesja, odbywająca się w trakcie najbliższej edycji EuroGastro, będzie spotkaniem inicjującym cały cykl szkoleniowy dla menedżerów restauracji. 

W ramach sesji przedstawione zostaną podstawy mikroekonomii, które są niezbędne we właściwym prowadzeniu biznesu. Uczestnicy dowiedzą się również, czym są oraz jaki mają wpływ na gastronomię i biznes każdej restauracji i kawiarni podstawowe wskaźniki makroekonomiczne. Będzie okazja, aby się przekonać, że terminy PKB per capita, poziom bezrobocia, czy inflacja nie są ważne tylko dla ekonomistów i teoretyków.  Można będzie się też dowiedzieć, w jaki sposób właściwie przygotować budżet restauracji, jak wyliczyć FoodCost i jak zarządzać personelem.

Uczestnicy szkolenia poznają bliżej termin marketing mix i sposoby jego zastosowania w biznesie restauracyjnym. Nie będą już miały dla nich tajemnic polityka cenowa oraz kwestie profilowania i targetowania. Dowiedzą się także, jakie grupy docelowe można wyróżnić na rynku restauracyjnym i do kogo kierować ofertę restauracji i kawiarni, jak pozyskać klienta oraz jak go zatrzymać, a także jak budować markę.

Wiedzę będą przekazywać wybitni fachowcy, wśród których znajdują się m.in. znani i wielokrotnie nagradzani szefowie kuchni i właściciele restauracji – Jarosław Uściński, Rafał Wronka i Jarosław Walczyk, doświadczony menedżer i doradca biznesowy, specjalizujący się w branży gastronomicznej, Piotr Rogowski oraz specjalistka w zakresie komunikacji i zarządzania Zuzanna Warowna-Toruńska.

Promocyjna cena udziału w programie wynosi 490 PLN brutto (cena regularna 690 PLN). 

23. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro połączone z 12. edycją Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel odbędą się w dniach 27-29 marca 2019 r. w Ptak Warsaw Expo. Rejestracja i bilety dostępne są na stronie www.mttargionline.pl/EuroGastro2019. 

Więcej informacji o programie „Profesjonalny Menedżer Restauracji” oraz targach EuroGastro 2019 i WorldHotel 2019 na stronach www.profesjonalnymenedzerrestauracji.pl  www.eurogastro.com.pl  oraz na nowym innowacyjnym portalu www.e-gastro.com  

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24