Take Off z Węgier z nagrodą nielimitowanych podróży z Wizz Air

Wizz Air ogłosił zwycięzców drugiej edycji WIZZ Youth Challenge. W konkursie organizowanym przez WIZZ studenci prezentowali swoje umiejętności oraz pomysły na innowacyjne, kreatywne rozwiązania w biznesie.

Do konkursu zgłosiły się zespoły z ponad 170. uniwersytetów z 31 krajów. W organizowanych w Budapeszcie w dniach 9-10 maja półfinale i finale wzięły udział 24 najlepsze drużyny. Jury złożone było z zaproszonych ekspertów oraz kadry zarządzającej Wizz Air.

Zwycięzcami drugiej edycji WIZZ Youth Challenge została drużyna Take Off z Węgier, zdobywając w nagrodę rok nielimitowanych podróży z siatki WIZZ. W finałowej ósemce znalazły się również zespoły z Danii, Wielkiej Brytanii, Izraela, Słowenii i Ukrainy.

Kiedy po raz pierwszy usłyszeliśmy o WIZZ Youth Challenge, od razu wiedzieliśmy, że to dla nas doskonała szansa, której nie możemy zmarnować. Z radością zaangażowaliśmy się w ten projekt. To była wielka przyjemność spotkać tak wiele inspirujących i twórczych osób z innych drużyn oraz dostać wartościowy feedback ze strony specjalistów z Wizz Air. Nie możemy doczekać się podróży z WIZZ. Liczymy też na to, że nasza współpraca w przyszłości się rozwinie – podkreślali członkowie drużyny TakeOff z Węgier.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24