Tatralandia i Jasna: nowości na rodzinne ferie z dziećmi

Strefa saun dostępna dla najmłodszych, oraz pakiet na narty i korzystanie z basenów termalnych. Tatralandia i Jasna zapraszają na rodzinne ferie.

Turyści, którzy zarezerwują pakiet aqua&ski, będą mieć do dyspozycji nieograniczone możliwości korzystania z kilkunastu basenów, zjeżdżalni, saun dla dorosłych i biosoauny dla dzieci. W te ferie doskonale przygotowaną strefą saun w Tatralandii będą mogły cieszyć się także rodziny z młodszymi dziećmi. Co niedzielę w godzinach od 10.00 do 11.00 dzieci od 5 roku życia (100 cm wzrostu) mają prawo wstępu do Saunowego Świata Celtów w towarzystwie osoby dorosłej (powyżej lat 18). W pozostałych dniach wstęp przysługuje dzieciom powyżej 140 cm. Po relaksie w basenach termalnych wygodnym skibusem dostaną się do ośrodka narciarskiego w Jasnej, gdzie czeka 46 km tras i 30 wyciągów. Aktualne warunki i ilość śniegu można sprawdzić na stronie internetowej www.jasna.sk.

– Ilość atrakcji i możliwości spędzenia czasu na świeżym powietrzu powoduje, że ośrodek w Jasnej ocenionany jest niezwykle wysoko w prestiżowych rankingach World Ski ResortThe Best Ski Resort czy w polskich mediach. To najbliższy Polakom ośrodek w prawdziwie alpejskim stylu z cenami o 30% niższymi niż w Austrii, Francji czy Hiszpanii – mówi Zuzanna Fabianova odpowiedzialna za komunikację i PR w Tatry Mountain Resorts a.s.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24