TigerExpress otworzył nowe połączenia pomiędzy Polską a Słowacją

TigerExpress oferuje nowe połączenia z Polski na Słowację, także bezpośrednio do parków wodnych i słowackich Tatr. Ceny rozpoczynają się od 39 zł w jedną stronę.

TigerExpress jest polsko-czesko-słowacką firmą przewozową, która w piątek 15  maja  2015 r. włączyła Słowację do swoich połączeń. Tego dnia ruszyły busy na nowej trasie Katowice Airport – Kraków – Kraków Airport – Dolný Kubín – Ružomberok – Lipt. Mikuláš – Poprad – Prešov – Košice. Bilety na połączenia można kupić już od 39 zł.
Przewoźnik od kilku lat prowadzi stałe połączenia pomiędzy Polską, Czechami i Austrią. Jest również oficjalnym partnerem Lotniska w Katowicach i w Krakowie oraz znaczących czeskich, i słowackich przewoźników kolejowych i autobusowych – RegioJet i Student Agency.
Nowe kursy umożliwiają dogodne, bezpośrednie połączenia z Krakowa oraz lotnisk w Balicach i Pyrzowicach do wielu miast Słowacji, w tym do kilku słowackich termalnych parków wodnych, takich jak Tatralandia, Besenova, czy Aquacity. Busy zatrzymują się również w mieście Poprad, które jest głównym punktem wyjściowym do słowackich Tatr oraz do parku narodowego Słowacki Raj.
Wszystkie połączenia TigerExpress wymagają obowiązkowej rezerwacji miejsc. Bilety można zakupić za pośrednictwem strony internetowej www.tigerexpress.eu, oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży, np. w Krakowie, Katowicach, Tarnowie, Łodzi i innych miastach.

Przy zakupie przejazdu w dwie strony, cena jednego biletu wynosi tylko 39 zł. Przykładowe ceny przejazdów:
•    Kraków – Košice od 39 zł
•    Kraków – Poprad od 39 zł
•    Kraków – Tatralandia od 39 zł

Kursy są obsługiwane nowoczesnymi busami marki Mercedes, Volkswagen oraz Renault, wyposażonymi w klimatyzację, bezpłatne Wifi oraz gniazdka 220V. Kierowcy oraz piloci serwują bezpłatny poczęstunek – kawę, wodę oraz drobne słodycze.

Fot. materiały promocyjne TigerExpress

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24