Travco wyłącznym agentem Alfa Star

Alfa Star S.A. zawarła umowę agencyjną z liderem z branży turystycznej w Egipcie – Travco Travel Company. Umowa zacznie obowiązywać 1 lutego 2015 r.

Umowa pomiędzy Travco Group i Alfa Star ma spowodować zwiększenie atrakcyjności i różnorodności oferty polskiego touroperatora. Travco pozostanie wyłącznym agentem Alfa Star S.A., obsługującym spółkę i jej klientów na terenie Egiptu, zapewniając jednocześnie dostęp do wysokiej klasy hoteli, atrakcji turystycznych i rozrywek, jak również nowoczesnej floty pojazdów. Dzięki współpracy z Travco Group w ofercie polskiego touroperatora pojawią się też zupełnie nowe kierunki. Turyści będą mogli teraz odwiedzić także Jordanię, Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz Oman.

– Zależy nam, aby stale umacniać pozycję Alfa Star S.A na polskim rynku oraz rozwijać nasze portfolio. Dlatego podjęliśmy decyzję o połączeniu się z najsilniejszym graczem w Egipcie. Travco Group to dla przede wszystkim solidny partner, oferujący naszym klientom usługi najwyższej jakości. Dzięki współpracy z firmą o tak bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji możemy przygotować ofertę w sposób, który odpowiada na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku oraz gwarantuje najwyższy standard oferowanych świadczeń – mówi Małgorzata Strzylak-Skalińska, rzecznik prasowy Alfa Star S.A.

Travco Group to największa w Egipcie firma z branży turystycznej, obsługująca ponad milion turystów rocznie, głównie z Europy Zachodniej. Posiada w swoim portfelu ponad 170 hoteli w Egipcie, Europie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ponad 1000 pojazdów obsługujących turystów oraz dysponuje 21 nowoczesnymi statkami turystycznymi pływającymi po Nilu.Na terenie Europy dysponuje 98 wysokiej klasy hotelami. Na Bliskim Wschodzie jest właścicielem hoteli pod marką Jaz, Iberotel i Sol Y Mar.

fot. travcogroup

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24