Travelplanet najlepszym internetowym sklepem turystycznym 2014

W rankingu serwisu finansowego money.pl, polski multiagent turystyczny travelplanet.pl wyprzedził booking.com i wakacje.pl

– Cieszy nas już ósme, tak prestiżowe wyróżnienie – mówi Radosław Damasiewicz, dyrektor marketingu Travelplanet.pl. – Wynik rankingu obok rekordowej sprzedaży w sezonie letnim 2014 potwierdzają, że doskonalenie obszaru ecommerce i użyteczności strony www dla klientów przyniosły oczekiwane efekty.
W dziewiątej  już edycji tego konkursu redakcja Money.pl oceniła ponad 100 największych i najpopularniejszych w Polsce sklepów internetowych. Zbadano każdy z nich pod kątem 45 kryteriów, które mają największe znaczenie dla potencjalnych klientów i na tej podstawie wybrano te najlepsze – najlepiej zorganizowane, dysponujące najciekawszą ofertą i najbardziej dbające o kupujących.
Warunkiem uczestnictwa w rankingu była – podobnie jak w poprzednich latach – popularność sklepu wśród internautów. Z każdej kategorii monitorowanej w ramach Megapanelu, w kategorii e-commerce/sklepy autorzy rankingu wybrali po 15 sklepów, które w ciągu roku poprzedzającego badanie (od sierpnia 2013 do lipca 2014) odwiedziła największa liczba osób.

w 2014 roku Travelplanet.pl uzyskał również tytuł Narodowego Championa w konkursie European  Business Awards. Będzie reprezentował nasz kraj w  8. edycji prestiżowego  europejskiego konkursu, mającego wyłonienie najbardziej innowacyjnych i dynamicznych firm w Europie.

Ranking został opublikowany dzisiaj TUTAJ

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24