Travelplanet.pl i AXA Assistance oferują własny fundusz gwarancyjny

Największy polski multiagent turystyczny Travelplanet.pl i firma ubezpieczeniowa Axa połączyli siły, by zaoferować za darmo klientom ochronę przed bankructwem biura podróży.

Prace nad stworzeniem turystycznego funduszu gwarancyjnego trwają już kilka lat i nie przyniosły jak dotychczas żadnego efektu – zauważa prezes Travelplanet.pl Jerzy Krawczyk. – Dlatego Travelplanet.pl, największy polski multiagent turystyczny wraz z  Towarzystwem Ubezpieczeniowym AXA Assistance zdecydował się na wprowadzenie pierwszej i jedynej takiej ochrony na polskim rynku turystycznym. Sami więc zbudowaliśmy coś na kształt funduszu gwarancyjnego, obejmującego kilkudziesięciu najważniejszych polskich touroperatorów. Wszystkie rezerwacje dokonane w Travelplanet.pl objęte zostają ubezpieczeniem AXA Assistance od niewypłacalności organizatora – dodaje prezes Krawczyk. – A to renomowana firma ubezpieczeniowa, która szósty rok z rzędu została uznana za najbardziej wartościową markę ubezpieczeniową na świecie.

Ubezpieczenie Wakacje 100% w Travelplanet.pl jest dodawane za darmo do każdej rezerwacji i działa od momentu zarezerwowania wycieczki aż do wyjazdu na urlop. W razie niedojścia imprezy turystycznej do skutku z powodu niewypłacalności biura podróży organizującego wyjazd, klient Travelplanet.pl kontaktuje się z jednym z biur multiagenta (osobiście, mailowo, telefonicznie) i otrzymuje voucher o wartości niezrealizowanej wycieczki. Może go wykorzystać w ciągu roku w Travelplanet.pl.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24