Trzy nowe trasy Emirates

W ciągu trzech pierwszych dni grudnia linie lotnicze Emirates uruchomią trzy nowe połączenia.

1 grudnia A380 wyląduje w San Francisco, potem pojawi się w Mediolanie. Pierwszy lot do Houston zaplanowano na 3 grudnia. Łączny dystans pomiędzy Dubajem a tymi trzema miastami i z powrotem wynosi 61 784 km. Uwzględniając powyższe destynacje, Airbus A380 będzie obsługiwać w sumie 33 miasta w siatce połączeń linii Emirates.

– Flota A380 linii Emirates liczy obecnie 55 maszyn, co stanowi jedną trzecią wszystkich A380 operujących na całym świecie. Uruchomienie trzech nowych połączeń obsługiwanych przez A380 w ciągu trzech dni to duże wyzwanie. Wymagało to od nas dokładnych planów, koordynacji między poszczególnymi oddziałami firmy, przygotowania lotnisk, a przede wszystkim odwagi – powiedział Hubert Frach, Emirates Divisional Senior Vice President, Commercial Operations West. – Niewielu byłoby w stanie uruchomić trzy nowe połączenia jednocześnie – ale właśnie takie wyzwania zespół Emirates lubi najbardziej. Chodzi w końcu o zadowolenie naszych pasażerów, którzy z niecierpliwością czekają na otwarcie nowych połączeń A380, co możemy stwierdzić na podstawie dotychczasowego zainteresowania lotami tych samolotów na wszystkich naszych trasach.

Linia lotnicza zaczyna też podsumowania. Ten rok był niezwykle pracowity dla Emirates, które powiększyły swoją flotę dwupokładowych A380 o 11 nowych maszyn. Ponadto przewoźnik uruchomił dziewięć nowych połączeń obsługiwanych przez A380 na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy, między innymi do Mumbaju, Frankfurtu, Dallas i Kuwejtu.  W tym roku samoloty A380 w barwach linii Emirates lądowały także w Glasgow, Manili, Teheranie i Wiedniu w ramach jednorazowych pokazów.

 

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24