TUI rozpoczął sprzedaż oferty egzotyka 2016/17

TUI Poland, rozpoczął sprzedaż oferty Egzotyka 2016/17 first minute. Oferta obejmuje wyloty od początku listopada 2016 roku do końca marca 2017 roku.

Do kierunków egotycznych takich jak Meksyk, Dominikana, Kuba i Mauritius, TUI Poland jako nowość w ofercie proponuje Jamajkę. Dla klientów z południa Polski otwarto bezpośrednie połączenia z Katowic do Dominikany (Punta Cana).

Touroperator wychodząc naprzeciw zróżnicowanym preferencjom klientów, oferuje wyloty w standardowej długości na 7 lub 14 dni: Warszawa-Dominikana, Warszawa-Kuba, Warszawa-Jamajka oraz lubiane i popularne wyloty na 10-11 dni: Warszawa-Mauritius, Warszawa-Meksyk, Katowice-Dominikana.

Klientom, którzy zdecydują się na rezerwację we wczesnym okresie sprzedaży first minute, TUI oferuje wiele zniżek i przywilejów takich jak: rabaty w wysokości 500 złotych dla każdej osoby dorosłej (pełnopłatnej) i każdego dziecka powyżej 2 roku życia oraz zaliczkę w wysokości zaledwie 5% wartości wycieczki a resztę na 35 dni przed wylotem.

Zasady zakupu w ofercie first minute obejmują również gwarancję, iż jest to najniższa możliwa cena danej oferty w TUI i jeśli do dnia wylotu cena spadnie, klientowi przysługuje zwrot różnicy, nawet w last minute. Rezerwując wcześnie turyści mogą także skorzystać z gwarancji niezmienności ceny, co daje pewność, iż cena zarezerwowanej oferty pozostanie bez zmian, nawet jeśli zmienią się kursy walut, ceny paliwa czy też opłat lotniskowych.

Każdy to choć raz podróżował z TUI zostanie potraktowany jako stały klient i dostanie dodatkowy rabat 300 zł/os. na Jamajkę. Na wiosnę touroperator planuje rozpoczęcie sprzedaży oferty zma 2016/17 first minute obejmującej bliskie kraje.

 

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24