#TunezjaJadęTam na rowerze!

W ramach kampanii organizowanej przez Tunezyjski Urząd ds. Turystyki #TunezjaJadęTam prowadzone są działania mające na celu poprawić wizerunek Tunezji wśród turystów.

Po ataku w Muzeum Bardo, Tunezja udowadnia, że jest wciąż nie tylko atrakcyjnym, ale także bezpiecznym kierunkiem wakacyjnym. Realizowana jest międzynarodowa kampania wsparcia i solidarności z Tunezją, w której udział wzięły znane osoby z wielu krajów świata, w tym w Polsce Joanna Jabłczyńska oraz Robert Makłowicz.

W najbliższy weekend 17 maja o godz. 12:00 na Placu Zamkowym w Warszawie odbędzie się kolejna impreza w ramachn akcji #TunezjaJadęTam. Spod kolumny Zygmunta wyruszą rowerzyści ubrani w oryginalne koszulki z napisem #TunezjaJadęTam. Wszyscy cykliści, zarówno mali i duzi, otrzymają je na starcie. Oprócz koszulki każdy otrzyma na pamiątkę sympatyczny gadżet prostu z Tunezji, a na łasuchów czekać będą tunezyjskie ciasteczka takie jak mlabes, boulette el bey czy baklava.
Przejazd przez miasto potrwa ok. 30 minut i zakończy się również pod kolumną Zygmunta.
Tunezyjski Urząd ds. Turystyki zaprasza wszystkich chętnych na pierwszy w historii rowerowy przejazd po Warszawie w duchu tunezyjskiej radości!
Zachęca też do rozpowszechniania informacji o tym wydarzeniu, zapraszania znajomych i dołączenia do wydarzenia na Facebooku.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24