Virgin – hotel nowej generacji

Milioner i wizjoner – Richard Branson, otworzył w Chicago hotel pod marką swojej firmy – Virgin. To miejsce specjalnie zaprojektowane, by czuć się w nim jak w domu.

Tajemnica sukcesu Richarda Bransona, to nieszablonowe myślenie i rozwiązywanie problemów, zamiast piętrzenia nowych. Doświadczenie uczy, że w pokojach hotelowych zawsze się gubi, albo psuje pilot do telewizora i do klimatyzacji? – to dajmy gościom darmową aplikację na telefon lub tablet, by wszystkimi urządzeniami elektronicznymi sterować z poziomu własnego, a nie hotelowego urządzenia. Mają już wgraną aplikację? To przecież też z własnego tabletu można zamówić jedzenie w restauracji, albo zamówić pizzę. A przy okazji goście obejrzą reklamy (zyski!). Czego boją się najbardziej goście hoteli na całym świecie? Ukrytych opłat, które ujawniają się dopiero przy wymeldowaniu. Dlatego w hotelu Virgin wszystko jest jasne. Internet zawsze gratis, a ceny w minibarze są takie same jak w sklepie na rogu. Puszka coli – kosztuje dolara, precelki – półtora.
Nazwa hotelu – Virgin, zobowiązuje. Kobiety, będą się tu czuły dobrze. Pokoje są standardowo podzielone na dwie części, rozsuwanymi drzwiami, w których jest wizjer. Można zamówić posiłek i obsługa nie wparuje nam do sypialni, tylko postawi tacę ze śniadaniem na stoliku w salonie. W salonie jest też obszerna toaletka, na której można poustawiać najpotrzebniejsze kosmetyki. A zmieści się całkiem sporo. Specjalnie zaprojektowane łóżka służą także jako sofy. Przy łóżku są gniazda do ładowania urządzeń elektronicznych. A pokoje przyjazne zwierzętom, są specjalnie oznakowane rzeźbami wiernie czuwających przed drzwiami psów.
Adres: 203 N. Wabash, Chicago Illinois 60601
Ceny: od 195 dolarów za apartament

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24