Wakacje na fali

Wizz Tours oferuje pomysły na wakacje w miejscach znajdujących się nad wodą. W najnowszej propozycji znalazły się miasta idealne do długich spacerów po plaży, odpoczynku i wodnych szaleństw.

Korzystając z oferty Wizz Tours można wybierać wśród wielu kierunków i pakietów wyjazdowych dla osób podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych, w tym także wyjazdów weekendowych typu “city break” i skorzystać z rabatu w wysokości 75 EUR. Kod promocyjny JULY75 ważny jest do 17. lipca 2018, do godz. 23.59.

Pierwszym proponowanym kierunkiem jest Santander, do którego dostać się można dzięki połączeniu lotniczemu z Warszawy. Położone nad Zatoką Baskijską miasto jest idealne dla osób lubiących surfing. Santander jest z wielu stron otoczone malowniczymi plażami.

Kolejnym kierunkiem na aktywny wypoczynek jest Faro, do którego dostępne są loty z Katowic. Stolica regionu Algarve, położona w południowej Portugalii słynie z najpiękniejszych plaż w kraju. Praia de Faro ma do zaoferowania dobre warunki dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z surfingiem. Faro to również raj dla wielbicieli smacznej, regionalnej kuchni. Przysmakiem regionu są grillowane sardynki, świeże owoce morza i pomarańcze zrywane prosto z drzew…

Wizz Tours oferuje również pakiety z wylotem Warszawy oraz z Katowic do Larnaki. Cypryjskie plaże to mekka dla fanów nurkowania, pływania na kitesurfingu, windsurfingu oraz nart wodnych – z łatwo dostępnymi wypożyczalniami sprzętu i szkołami sportowymi. Larnaka jest też dobrą bazą wypadową. Do przeważającej części Cypru dotrzemy samochodem w przeciągu dwóch, trzech godzin.

Pakiety Wizz Tours zawierają przelot i zakwaterowanie. Mogą być również rozbudowane o inne dodatkowe usługi. Szczegóły na: https://wizztours.com/pl.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24