Meet The Bidder: Warszawskie spotkanie branży MICE

Zbliża się jubileuszowa edycja cyklu spotkań Meet The Bidder z rekordową ilością wystawców. 22 listopada 2017 w hotelu Sound Garden Hotel w Warszawie, podczas Meet The Bidder Grand Edition: SMART Fairs for MICE and Luxury Travel, zespół Travel Bidder przedstawi polskim organizatorom branży MICE nowych partnerów biznesowych z wielu krajów. Głównym partnerem wydarzenia jest Polska Izba Turystyki.

– Przygotowania do nadchodzącej edycji Grand Edition idą pełną parą. Dostajemy wiele pytań z polskiego rynku w sprawie kontaktów do kontrahentów z różnych stron świata. Dzięki temu wiemy, co najbardziej interesuje polskich klientów w danym okresie. Regularnie sondujemy listę popularnych destynacji i potwierdzamy, że zmienia się ona niezwykle dynamicznie. Naszym celem jest wspieranie i zasilanie polskiego rynku MICE i luxury travel nowymi kontaktami, informacjami, trendami, które rozwijają się przy okazji innych międzynarodowych imprez targowych. Przenosimy do Polski to, co dzieje się na arenie światowej. Partnerstwo z Polską Izbą Turystyki przy organizacji największej edycji Meet The Bidder w roku jest dla nas uhonorowaniem celów, jakie przyświecają zarówno firmie Travel Bidder, jak i naszemu cyklowi spotkań – mówi Katarzyna Kałuża-Nawrot, dyrektor ds. rozwoju firmy Travel Bidder.

Całodniowe wydarzenie będzie podzielone na dwie części – merytoryczną i spotkaniową. Podczas porannego, merytorycznego spotkania firma Travel Bidder będzie zachęcać polskich i zagranicznych uczestników do wymiany doświadczeń. Jednym z wiodących tematów tegorocznej edycji będą stowarzyszenia branżowe. Będziemy rozmawiać o ich wartości i oczekiwaniach branży w obecnej rzeczywistości. Travel Bidder zaprosi do porannej dyskusji zarówno zagranicznych wystawców tej edycji Meet The Bidder (w tym biura DMC, Tourism Boards, Convention Bureaux, hotele, jak i i innych podwykonawców branży MICE), oraz gości z polskiego rynku – osoby kierujące działami incentive w polskich agencjach, czy przedstawicieli stowarzyszeń branżowych. Ekspertami tej części będą: Krzysztof Michniewicz, Prezes Zarządu ICP Group i Przewodniczący SITE Poland oraz Paweł Niewiadomski Prezes PIT i Wiceprezes ECTAA.

–Nasze partnerstwo z największą ogólnopolską organizacją samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego – PIT – jest dla nas wielkim wyróżnieniem. Bardzo nam zależało, aby do współpracy zachęcić stowarzyszenia i organizacje, którym – tak jak nam – przyświeca jeden cel – rozwój tej gałęzi turystyki, jaką jest branża MICE. Niezmiernie cieszy nas także uzyskanie patronatu SITE Poland – stowarzyszenia, które na polskim rynku istnieje wprawdzie od niedawna, ale na arenie międzynarodowej już od 1973 roku! W naszej opinii wymiana doświadczeń, spotkania członków stowarzyszeń i społeczności zrzeszających profesjonalistów branży turystycznej z różnych stron świata, to fundament dla budowy i rozwoju rynku MICE w naszym kraju – powiedział Marcin Lewandowski, Account Manager w firmie Travel Bidder.

Organizatorzy dołożyli także starań, by na część spotkaniową przybyli do Polski przedstawiciele i i reprezentanci hoteli, biur DMC i biur promocji z wielu miejsc na świecie, między innymi:
Włochy, Grecja, Cypr, Niemcy, Wielka Brytania i Irlandia, kraje bałtyckie, Słowenia, Malta
Emiraty Arabskie, Oman i Jordania, Kazachstan, Armenia, Azerbejdżan, Indonezja, Filipiny, Malezja, Singapur, Chiny, Indie, Tajlandia, Kambodża, Mjanma (d.Birma), Laos, Wietnam, Japonia, Stany Zjednoczone, Republika Dominikańska, Panama, Kostaryka, Gwatemala, Belize, Honduras, Nikaragua, Etiopia i Seszele.

Zespół Travel-Biddera stara się by wystawcy byli jak najlepiej przygotowani do spotkań z potencjalnymi klientami. Zagraniczni kontrahenci otrzymują cykliczne raporty dotyczące rynku MICE w Polsce przygotowane przez zespół Travel Bidder, wskazówki dotyczące zainteresowań polskich klientów i pytania, które ułatwią im prowadzenie rozmów. Wystawcy wydarzenia, tuż przed spotkaniami, wezmą udział w specjalnej prezentacji dotyczącej kulisów współpracy z polskimi organizatorami wyjazdów. Tym razem ekspertem, który przygotuje prezentację specjalnie dla wystawców Meet The Bidder będzie Anna Zowczak, CEO i współzałożycielka Motivoscope.

Nadchodząca edycja Meet The Bidder zgromadzi wystawców zarówno znanych już ze starszych edycji cyklu, jak i nowych dostawców usług MICE z wielu popularnych rosnących w siłę lub odkrywanych na nowo destynacji.

Głównym partnerem medialnym wydarzenia jest All Inclusive – luksusowy magazyn o podróżach, uhonorowany nagrodą „Sukcesy roku 2017” dla wiodącego luksusowego magazynu hobbystycznego/turystycznego w Polsce, a także oryginalnego i markowego polskiego produktu. Magazyn All Inclusive od dawna zasila branżę turystyczną merytorycznymi artykułami o podróżach w najciekawsze zakątki świata.

Partnerami branżowymi wydarzenia są: SITE, SOIT, StrefaMice.pl, THINK MICE oraz, Warsaw Convention Bureau, Warsaw Tourism Organization.

Patronami medialnymi zostały: Business Traveller, Mice Poland, portal TURYSTYKA24 i portal Wasza Turystyka.

Wszyscy uczestnicy spotkań wezmą udział w losowaniu cennych nagród – w tym voucherów na pobyty w dalekich krajach – ufundowanych przez zagranicznych partnerów.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla polskich organizatorów wyjazdów. Rejestracji można dokonać poprzez wypełnienie krótkiego formularza dostępnego pod linkiem: http://www.meet-the-bidder.com/zgloszenie.html

Więcej informacji pod adresem www.meet-the-bidder.com. Pytania można kierować pod adresem office@travel-bidder.com

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24