Wędrować każdy może! Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna PTTK

Zapisy na Międzypokoleniową Sztafetę Turystyczną już trwają. Uczestnicy sztafety wyruszą na szlak  – pieszo, rowerem, kajakiem czy konno – 29. września 2018 roku o godzinie 10. 

Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna wiedzie w tym roku szlakami odzyskanej sto lat temu Niepodległości. PTTK – w ramach promocji turystyki aktywnej – organizuje Międzypokoleniową Sztafetę Turystyczną od 2014 roku. Jeśli chcesz zacząć się ruszać, ale wciąż odkładasz swoją pierwszą wędrówkę na jutro, bo zimno, bo pada, bo nie masz z kim, bo nie wiesz, jakie buty są najwygodniejsze do chodzenia (jeżdżenia rowerem, pływania kajakiem), bo nie masz właściwego stroju do uprawiania jakiejkolwiek formy turystyki. Bo nie wiesz, czy to Ci się spodoba… Nie czekaj dłużej! Na szlaku Międzypokoleniowej Sztafety Turystycznej spotykają się dzieci, młodzież i seniorzy.

Pierwsze 100 zgłoszonych do PTTK środowisk otrzyma dla każdego z uczestników pamiątkowe certyfikaty i znaczki (odblaski) oraz drobne nagrody na konkursy zorganizowane na szlaku.

Karta zgłoszenia i szczegółowe informacje na temat udziału w Międzypokoleniowej Sztafecie Turystycznej na: www.tlp.pttk.pl

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24