Weekend za pół ceny tuż, tuż

To już ostatni moment, żeby kupić lub zarezerwować atrakcyjną ofertę. W weekend 31 marca – 2 kwietnia 2017 r będzie można skorzystać ze specjalnie przygotowanych zniżek w wysokości minimum -50%.
Założeniem akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 r. na terenie całego kraju.
Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym. Projekt skierowany jest do branży turystycznej i gestorów atrakcji turystycznych oraz do turystów indywidualnych.
Aby skorzystać ze zniżki znajdź partnera za pomocą mapy lub wyszukiwarki partnerów na witrynie „Polska zobacz więcej” i zapoznaj się z jego szczegółową ofertą.
Ze zniżek można korzystać w dwojaki sposób: Zniżki zgłoszone przez partnerów Akcji obowiązują od piątku godz. 17:00 31 marca 2017 r. do końca dnia 2 kwietnia 2017 r. w zależności od godzin pracy obiektu (np. w parkach rozrywki, muzeach, hotelach) zgodnie z zasadami określonymi w ofercie zgłoszonej przez Partnera.
Ponadto niektórzy partnerzy (niektóre hotele, uzdrowiska, teatry) oferują możliwość zakupu usługi na inny wybrany termin, ściśle określony w ofercie, pod warunkiem dokonania zakupu lub rezerwacji w dnach 31 marca – 2 kwietnia 2017 r.
Rodzaj, wysokość i zasady korzystania zniżki można znaleźć na stronie www Partnera, na którą zostaniesz przekierowany z witryny „www.polskazobaczwiecej.pl

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24