Wizz Air otwiera bazę operacyjną w Debreczynie

Wizz Air zapowiedział otwarcie 22. bazy operacyjnej w Debreczynie na 16 grudnia 2015 roku. W nowej bazie ma stacjonować jeden Airbus A320.

Lotnisko w Debreczynie, z którego Wizz Air oferował już loty, będzie drugą węgierską bazą operacyjną przewoźnika. Zwiększenie aktywności w tym regionie może pobudzić lokalny rynek pracy w sektorach lotnictwa i turystyki, a także dać pasażerom dostęp do szerszej oferty lotów niskokosztowych.

Od 16 grudnia 2015 roku Wizz Air będzie latał na trzech nowych trasach z Debreczyna do Brukseli Charleroi, Malmoe i Paryża Beauvais, początkowo z częstotliwością dwóch lotów tygodniowo.

– Dwa dni temu świętowaliśmy nasze 11 urodziny i zaprezentowaliśmy nowe barwy samolotu oraz odświeżony wizerunek marki, podkreślając ciągłe zaangażowanie w poprawianie jakości podroży naszych pasażerów. Dzisiaj mam przyjemność podzielić się ważnymi informacjami dla rynku węgierskiego i rejonu Hajdú-Bihar. Dzięki bazie operacyjnej Wizz Air w Debreczynie, wschodnie Węgry staną się bardziej dostępne dla turystów, co wpłynie na dynamiczny rozwój turystki i gospodarki regionu. Podwajając poziom oferowania z lotniska w Debreczynie, Wizz Air i partnerzy biznesowi stworzą nowe miejsca pracy dla mieszkańców – powiedział Jozsef Varadi, prezes Wizz Air, podczas konferencji prasowej w Debreczynie.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24