Wizz Air poleci do Eilatu z dwóch polskich miast

Wizz Air rozpoczyna loty na dwóch trasach do Eilatu z Katowic i z Warszawy.

Połączenia będą odbywać się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i w piątki z Katowic oraz we wtorki i w soboty z Warszawy. Bilety są dostępne już w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny zaczynają się od 89 zł.

Eilat, kurort na południu Izraela, jest doskonałym wyborem na eskapadę w poszukiwaniu słońca w środku zimy. Otaczają go pustynie z niezwykłymi krajobrazami, panują temperatury w granicach 21-25°C, a wody Morza Czerwonego oferują szeroki wybór sportów wodnych.

– Z radością otwieramy dwie nowe słoneczne trasy z Katowic i z Warszawy do Ejlatu w Izraelu. Cieszymy się na dalszą owocną współpracę z lotniskami w Katowicach i w Warszawie. Zamierzamy nadal rozwijać ofertę i dodawać kolejne ekscytujące kierunki, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych polskich klientów. Załoga WIZZ oferuje doskonałą jakość obsługi na pokładach naszych nowych samolotów Airbus A320 i A321. Zapraszamy Państwa na pokład samolotów naszej młodej floty! – powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

Wizz Air stale rozwija ofertę swoich połączeń. W 2017 roku w sprzedaży jest 9 mln miejsc na trasach w polskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 16% w porównaniu do poprzedniego roku. Obecność Wizz Air w Polsce nie tylko zapewnia dostęp do niskokosztowych podróży lotniczych pomiędzy Polską a pozostałymi krajami Europy, ale również korzystnie wpływa na rozwój lokalnego zatrudnienia w sektorze lotniczym i turystycznym wspierając jednocześnie ponad 5000 miejsc pracy w branżach pośrednio związanych z działalnością linii.

Po niedawnym ogłoszeniu kolejnych etapów rozwoju w Gdańsku, Wrocławiu i Warszawie, Wizz Air w Polsce do marca 2018 roku będzie dysponować 25 samolotami zatrudniając ponad 900-osobową załogę, która zapewnia doskonałą obsługę podczas każdego lotu Wizz Air. Wizz Air oferuje aktualnie ponad 150 tras z ośmiu lotnisk w Polsce.

NOWE TRASY DO EILATU:

pastedGraphic.png

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24