Wizz Tours ze zniżkami na wakacje

Wizz Tours, portal należący do grupy Wizz Air oferuje zniżki dla kupujących letni wypoczynek.

Wizz Tours oferuje wyjazdy do Agadiru w Maroku, Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, na Wyspy Kanaryjskie – Teneryfe i Lanzarote, Maltę, Cypr i do Porto w Portugalii.

Dla tych, którzy zarezerwują pobyt do 30 kwietnia operator przygotował zniżki w wysokości 10 euro na każdą dobę pobytu.

7 nocy → do 70 euro zniżki

10 nocy → do 100 euro zniżki

15 nocy → do 150 euro zniżki

Promocja Wizz Tours dotyczy minimum 7-dniowych podróży między 1 maja a 31 października 2017 roku. Podczas procesu rezerwacji należy użyć kodu promocyjnego: LONGSUMMER.

W minionych 12 miesiącach z oferty Wizz Tours skorzystało około 70 000 pasażerów. Dokonano 30 000 rezerwacji, a prognozy wskazują, że od początku swojej działalności firma wkrótce osiągnie wynik 150 000 klientów korzystających z portalu wizztours.com. Istvan Csanalosi, dyrektor generalny Wizz Tours, poinformował, że najchętniej rezerwowane destynacje z Polski to Rzym, Barcelona, Budapeszt, Malta, Cypr, Dubaj i Wyspy Kanaryjskie.

Witryna Wizz Tours przeszła znaczne modyfikacje zarówno w zakresie funkcjonalności jak i wyglądu. Do rezerwacji dokonanych na wizztours.com istnieje możliwość dołączenia opcji ubezpieczenia i transferów; w ramach oferty Wizz Tours znajdują się m.in.: usługi wypożyczalni samochodów oraz bilety wstępu do muzeów i zabytków.

– Wizz Tours pozwala oszczędzać czas i pieniądze. Naszym klientom oferujemy szeroki wybór atrakcyjnych pakietów i usług, a proces rezerwacji online odbywa się za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej letniej promocji, która daje jeszcze większe oszczędności – mówi Istvan Csanalosi, Dyrektor Generalny Wizz Tours.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24