#WIZZaroundEUROPE

Najnowszym kierunkiem w siatce połączeń Wizz Air jest Marrakesz, dostępny już teraz z Polski i Litwy. Nowa oferta zostanie uruchomiona w październiku 2018 roku. Loty do  jednego z ważniejszych ośrodków turystycznych Maroka będą odbywać się z Warszawy i Wilna dwa razy w tygodniu.

Marrakesz leży u podnóża gór Atlas. Zwany „czerwonym miastem”, jest jednym z największych i najpopularniejszych w Maroku. Przyciąga podróżnych tradycyjnymi targowiskami, soukami, i wykwintną kuchnią. Nowo ogłoszony kierunek jest drugim marokańskim miastem dostępnym w rozległej siatce WIZZ, która obecnie składa się z 142. miejsc w 44. krajach w Europie i nie tylko.

Pierwszym połączeniem linii z Maroka jest uruchomiony w 2017 roku Agadir. Aktualnie WIZZ oferuje 7 tras do Maroka z 5. miast na Węgrzech, Litwie i w Polsce. Od pierwszego lotu WIZZ do Maroka linia stale wspiera lokalną turystykę i branżę hotelarską – ponad 75000 turystów skorzystało z oferty przewoźnika. Bilety na nową trasę można już rezerwować na wizair.com lub za posrednictwem aplikacji mobilnej Wizz. Ich ceny rozpoczynają się od 29,99 euro (bilet w jedną stronę, z podatkami, opłatami obowiązkowymi i bagażem kabinowym).

NOWE TRASY WIZZ AIR DO MARRAKESZU:

Kierunek Dni Data rozpoczęcia Ceny od
Wilno, Litwa poniedziałek, piątek 29 października 29,99 euro
Warszawa, Polska środa, niedziela 31 października 29,99 euro

Nowy, atrakcyjny kierunek to kolejny etap rozbudowy siatki połączeń WIZZ. Po raz pierwszy w naszej ofercie pojawia się możliwość podróży z Warszawy i Wilna do Marrakeszu. Ceny zaczynają się już od 29,99 euro, co daje naszym klientom wyjątkową szansę odkrywania bogatej kultury Maroka, malowniczych budynków i doskonałej kuchni. — powiedziała Sorina Ratz, p.o. dyrektora komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Cieszy nas rozwój Wizz Air w Maroku. Razem udało nam się zbudować znakomitą relację, co pozwoliło na połączenie Agadiru, a następnie Marrakeszu z najważniejszymi stolicami Europy Wschodniej. Mamy nadzieję na dalszą rozbudowę siatki połączeń WIZZ z marokańskich miast. Dzięki naszej współpracy, wiele międzynarodowych gości odwiedza Maroko i korzysta z bogatej oferty atrakcji kraju. — oświadczył z kolei Rachid Hamzaoui, prezes Moroccan National Tourist Office (MNTO).

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24