Wojciech Fedyk już nie jest prezesem POT

Wojciech Fedyk już nie jest prezesem Polskiej Organizacji Turystycznej. Został odwołany w poniedziałek, 21 listopada.

– Moja misja w POT zakończyła się! Teraz będę poszukiwał nowych wyzwań zawodowych. Życzliwych proszę o sygnały z rynku o poszukiwaniach osób którym się chce pracować a ja umiem się pracy poświecić! – napisał na Facebooku Wojciech Fedyk.

Wojciech Fedyk cieszy się opinią dobrego specjalisty i jego nagłe odwołanie jest dla branży turystycznej dużym zaskoczeniem.

Fedyk został wyłoniony w konkursie zorganizowanym przez ministerstwo wiosną tego roku. Zawodowo związany jest z turystyką od 25 lat. Pracował jako nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Wrocławskim, AWF we Wrocławiu oraz w wyższych szkołach turystyki. Jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego i Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. W marcu obronił doktorat z ekonomii na podstawie pracy pt. „Uwarunkowania skuteczności regionalnych organizacji turystycznych Polsce”.

Jest współtwórcą Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych. W latach 2005 – 2010 pełnił funkcję dyrektora biura Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej. Jest między innymi licencjonowanym pilotem wycieczek i informatorem turystycznym I klasy.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24