Wracają połączenia TT-Line z Polski na Bornholm

W sezonie wakacyjnym 2018 roku polscy turyści będą mogli znów pływać bezpośrednio na Bornholm. Po reaktywacji połączenia Świnoujście-Rønne w 2017 roku przewoźnik TT-Line już szykuje się na nowy sezon.

Wakacje w 2018 roku polscy turyści już mogą planować na duńskiej wyspie Bornholm. Znajdą tam urokliwe nadmorskie miasteczka, przepyszne ryby prosto z wędzarni, równe i długie ścieżki rowerowe, a także zaciszne, klimatyczne hotele. Bornholm to także idealny kierunek dla rodzinnego wypoczynku.

Połączenie będzie obsługiwane przez prom pasażerski Nils Dacke. Prom będzie kursował na Bornholm w kazdą sobotę od 16 czerwca do 9 września 2018, a rejs na Bornholm potrwa ok. 6 godzin. Prom wypływa ze Świnoujścia o 17.00 i dobija do Rønne o 22.00, z Rønne wyrusza o 23.30 i przypływa o 6.00 następnego dnia.

Jak zapewnia Aneta Wencel, Dyrektor Zarządzający TT-Line Polska, uruchomienie linii w 2017 roku okazało się sukcesem, a do przewoźnika trafiały kolejne zapytania o rejsy na Bornholm w sezonie wakacyjnym 2018, stąd decyzja o wznowieniu połączeń.

Bornholm słynie z doskonałej sieci tras rowerowych. Dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek, możliwe jest zwiedzanie wyspy na dwóch kółkach z dala od szerokich, pełnych samochodów ulic. Najdłuższa trasa, którą można objechać całą wyspę jest długa na 105 kilometrów. Można wybrać też krótsze dystanse, ponieważ na Bornholmie znajduje się aż 230 km ścieżek rowerowych.

Przewoźnik zapewnia przewóz kampera, kajaka, roweru czy łódki (każdy pojazd do 12 metrów z przyczepką lub bez) w tej samej cenie. Bilety na rejs promem TT-Line można kupić już od 490 PLN za osobę z samochodem. Dodatkowa osoba w samochodzie – 125 PLN.

Bilety dostępne są w partnerskich biurach podróży i na stronie: www.ttline.com

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24