Wyniki plebiscytu Best Hotel Award 2014

W konkursie na najlepsze hotele w Polsce Best Hotel Award 2014 nominowano blisko 300 obiektów noclegowych i 8 sieci hotelowych.

Spośród wszystkich nominowanych hoteli nagrodę główną przyznano dwóm hotelom, które otrzymały największą liczbę głosów i tym samym zostały najlepszymi hotelami w Polsce:

W kategorii 1-3-gwiazdkowych zwyciężył Hotel Cottonina Villa & Mineral Spa Resort Świeradów Zdrój zajmujący także 3 miejsce jako hotel SPA. W kategorii 4-5-gwiazdkowych – Hotel Royal Baltic Luxury Boutique Ustka, który wygrał również w kategorii SPA i zdobył drugie miejsce wśród hoteli 4-5* nad morzem.

Pierwsze miejsca z ubiegłego roku udało się obronić nielicznym: Hotel Marriott utrzymał się jako najlepszy hotel 4-5* w Warszawie zdobywając również laur jako hotel z najlepszą obsługą. Złoty dyplom zachował Marine Hotel z Kołobrzegu w kategorii położenie i panorama deklasując także inne hotele w kategorii sport & fitness. Przez wszystkie edycje Plebiscytu Best Hotel Award najlepszym hotelem w kategorii 1-3* nad morzem nieprzerwanie pozostaje Villa Baltica z Sopotu co jest nie lada osiągnięciem.

Statuetka za najlepszą gastronomię, po roku przerwy, wróciła do warszawskiego hotelu Sheraton, najciekawszą architekturą i wystrojem wnętrz może się poszczycić Regatta Hotel_Restauracja_Spa z Poznania, a na weekend najlepiej wybrać się do hotelu Odyssey ClubHotel Wellness&SPA znajdującego się pod Kielcami.

Honorowy patronat nad plebiscytem Best Hotel Award 2014 objął prezes Polskiej Organizacji Turystycznej i Prezes Polskiej Izby Turystyki.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24