Festiwal Wisły – dlaczego powstał i jak stał się wielkim wydarzeniem

Festiwal Wisły – dlaczego powstał i jak stał się wielkim wydarzeniem

Festiwal Wisły to największa doroczna impreza we Wrocławiu. Została stworzona przez grupę przyjaciół w 2007 roku iz roku na rok rozrasta się i poprawia. Festiwal trwa trzy dni, odbywają się koncerty na żywo, spektakle teatralne i teatr uliczny. Obejmuje również wystawy, pokazy filmowe i wykłady.

Festiwal Wisły stworzyła grupa przyjaciół, którzy byli zawiedzeni tym, co Wrocław miał wówczas do zaoferowania kulturalnie. Chcieli stworzyć wydarzenie, które zgromadziłoby wszystkie rodzaje sztuki – takie jak muzyka, teatr, a nawet spektakle uliczne – z których ludzie mogliby korzystać za darmo lub w przystępnych cenach. Na początku były tylko dwa etapy; teraz w centrum miasta jest ponad 20 różnych miejsc z biletami od 2 €

Co musisz zrobić, aby dołączyć do festiwalu

1) Nie będziesz mógł dołączyć do festiwalu, jeśli nie jesteś studentem, wykładowcą, pracownikiem lub absolwentem Uniwersytetu św.

2) Na festiwal musisz zabrać ze sobą dowód osobisty.

3) Będziesz potrzebować jakiejś formy transportu.

4) Trochę pieniędzy na jedzenie i przekąski w ciągu dnia.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego festiwalu, jest kilka rzeczy, których potrzebujesz: identyfikacja, transport oraz pieniądze na jedzenie i przekąski przez cały dzień.

Co się wydarzy podczas festiwalu

Na festiwalu odbędzie się wiele rodzajów wydarzeń, z których ludzie będą mogli się cieszyć. Odbędą się różnorodne występy muzyczne, pokazy filmowe, stoiska z jedzeniem i warsztaty.

Festiwal odbędzie się od 27 do 29 sierpnia 2019 w Tokio w Japonii.

Unikalne korzyści z uczestnictwa w festiwalu

Wisła Festival to coroczny trzydniowy festiwal z muzyką, spektaklami i pokazami. Mają też wiele stoisk z jedzeniem i piciem oraz zajęcia dla dzieci.

Udział w festiwalu skutkować będzie otrzymaniem gratisów takich jak:

  • kupon na bezpłatne piwo na każdy dzień festiwalu
  • bezpłatną butelkę wina w piątkowy wieczór
  • bezpłatną porcję frytek lub popcornu w piątek lub sobotę wieczorem.

Festiwal dostarczy Ci wrażeń, których nie zapomnisz.

Gdzie odbędzie się festiwal i jak się tam dostać?

Festiwal Vistula rozpocznie się w sobotę 8 września i potrwa do niedzieli 9 września. Festiwal odbywa się na Scenie Wyspa Drukarni Sound Stage na warszawskim nabrzeżu. Jeśli przyjeżdżasz z Warszawy, zalecamy skorzystanie z taksówki lub transportu publicznego. Jeśli przyjeżdżasz spoza Warszawy, zapoznaj się z naszą mapą lokalizacji. Dla tych, którzy przyjeżdżają na festiwal, dostępnych jest wiele bezpłatnych miejsc parkingowych!

Leave a Reply