Festiwal Wisły – dlaczego powstał i jak stał się wielkim wydarzeniem

Redakcja

16 stycznia, 2024
Festiwal Wisły to największa doroczna impreza we Wrocławiu. Została stworzona przez grupę przyjaciół w 2007 roku iz roku na rok rozrasta się i poprawia. Festiwal trwa trzy dni, odbywają się koncerty na żywo, spektakle teatralne i teatr uliczny. Obejmuje również wystawy, pokazy filmowe i wykłady. Festiwal Wisły stworzyła grupa przyjaciół, którzy byli zawiedzeni tym, co Wrocław miał wówczas do zaoferowania kulturalnie. Chcieli stworzyć wydarzenie, które zgromadziłoby wszystkie rodzaje sztuki – takie jak muzyka, teatr, a nawet spektakle uliczne – z których ludzie mogliby korzystać za darmo lub w przystępnych cenach. Na początku były tylko dwa etapy; teraz w centrum miasta jest ponad 20 różnych miejsc z biletami od 2 €.

Co musisz zrobić, aby dołączyć do festiwalu

  • Nie będziesz mógł dołączyć do festiwalu, jeśli nie jesteś studentem, wykładowcą, pracownikiem lub absolwentem Uniwersytetu św.
  • Na festiwal musisz zabrać ze sobą dowód osobisty.
  • Będziesz potrzebować jakiejś formy transportu.
  • Trochę pieniędzy na jedzenie i przekąski w ciągu dnia.
Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego festiwalu, jest kilka rzeczy, których potrzebujesz: identyfikacja, transport oraz pieniądze na jedzenie i przekąski przez cały dzień.

Co się wydarzy podczas festiwalu

Na festiwalu odbędzie się wiele rodzajów wydarzeń, z których ludzie będą mogli się cieszyć. Odbędą się różnorodne występy muzyczne, pokazy filmowe, stoiska z jedzeniem i warsztaty. Festiwal odbędzie się od 27 do 29 sierpnia 2019 w Tokio w Japonii.

Unikalne korzyści z uczestnictwa w festiwalu

Wisła Festival to coroczny trzydniowy festiwal z muzyką, spektaklami i pokazami. Mają też wiele stoisk z jedzeniem i piciem oraz zajęcia dla dzieci. Udział w festiwalu skutkować będzie otrzymaniem gratisów takich jak:
  • kupon na bezpłatne piwo na każdy dzień festiwalu,
  • bezpłatną butelkę wina w piątkowy wieczór,
  • bezpłatną porcję frytek lub popcornu w piątek lub sobotę wieczorem.
Festiwal dostarczy Ci wrażeń, których nie zapomnisz.

Gdzie odbędzie się festiwal i jak się tam dostać?

Festiwal Vistula rozpocznie się w sobotę 8 września i potrwa do niedzieli 9 września. Festiwal odbywa się na Scenie Wyspa Drukarni Sound Stage na warszawskim nabrzeżu. Jeśli przyjeżdżasz z Warszawy, zalecamy skorzystanie z taksówki lub transportu publicznego. Jeśli przyjeżdżasz spoza Warszawy, zapoznaj się z naszą mapą lokalizacji. Dla tych, którzy przyjeżdżają na festiwal, dostępnych jest wiele bezpłatnych miejsc parkingowych!

Polecane: